Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan főnökkel, aki 30-40 éves, életerős férfi létére 50-60 éves asszonyoknak ad ki minden fizikai munkát?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagyfőnök, mint egy ügyvezető, hanem mint mondjuk egy műszakvezető. Ugyan úgy kéne neki is dolgoznia, ehelyett ül egész nap, mint egy here, meg beszélget. Kemény, pakolós fizikai munkákat parancsszerűen kiosztja, semmi légyszíves vagy valami, amikor megcsinálják, annyit sem mond, hogy köszönöm. Milyen ember az ilyen?

2021. jún. 16. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Balázska bt-nél mindent lehet.
2021. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Here, megírtad.

Nekem is ilyen volt a főnököm - ő nő volt -, álló nap meresztette a pitsáját, közben netezett, de ha valami gond volt, akkor magából kikelve ordított.

2021. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi az a Balázska bt?
2021. jún. 16. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:

főnök

a köszönöm a fizetésed

nem szívességből pakolsz

2021. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ő is azért kapja, hogy pakoljon. Nincs semmilyen szellemi munkája, amit meg kéne csinálnia a beosztáson kívül. Csak egy műszakvezető.

Nem én dolgozom ott, már felrúgtam volna.

2021. jún. 17. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
ja hát ha neki is az a munkája, akkor ne hagyják
2021. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az az 50-60-as bírja, akkor miért ne?
2021. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy felsőbb vezetőnél azért ez jelezném. Főleg, mert más 2x annyit dolgozik azért a pénzért, amit ő megkap az ülésért (ha nem többet). Ha pedig a cégvezető ezt nem méltatja elbeszélgetés szintén sem, mert Józsika jó haverja, akkor ott kell hagyni az egészet, mert azt a cég olyan is. Meg hát ő ugyanolyan dolgozó, mint a többiek. Neki nem az a feladata, hogy dirigáljon, csak a műszakját egyengesse.
2021. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy két "kiszemelt" dolgozó, akire rengeteg munkát rásóznak, szó szerint minden nap estig dolgozniuk kell reggeltől, túlórát nem írhatják be(!) a jelenlétibe, ugyanakkor elvárja a főnökség tőlük, hogy túlórázzanak. Mindenki ugyanannyi fizetést kap, de valaki ugyanazért a fizuért már délután egykor hazamehet, a másik meg estig dolgozik...
2021. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!