Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt olvastam, hogy a június...

Azt olvastam, hogy a június az LMBTQ hónapja; ez azt jelenti, hogy júliustól már nem lesznek Facen, Instán, stb LMBTQ posztok?

Figyelt kérdés

Ne írjatok homofób kommenteket és ne veszekedjetek kérlek!


Nekem nincs semmi bajom a melegekkel, sőt, vannak meleg ismerőseim, de kicsit kezd sok lenni, hogy június eleje óta minden nap az arcomba tolja mindenki, hogy fogadjam el a melegeket, hiába fogadom el őket.


Júliusban minden visszaáll a régi kerékvágásba?


2021. jún. 17. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A cégek tuti, őket inkább a pénz vezérli ilyenkor. A magánemberek viszont az új törvény miatt nagy eséllyel tovább fognak ilyeneket posztolni.
2021. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, miért jelentené azt? Azt jelenti, hogy most ez a "kiemelt" téma pl. volt műanyagmentes július is (azt hiszem, július volt), azon kívül is van szó a témáról természetesen, de akkor kiemelten volt.
2021. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem lesznek, igazabol inkabb a cegek toljak, sajnos nagyon sok ellenzi, de megis ilyenkor ezt kell mutatniuk, mert nagyon sok vevot vesztenenek, ha nem tennek.
2021. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!