Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi jut eszébe olyankor...

Kinek mi jut eszébe olyankor amikor az utcán lát egy sétáló embert és azt látja hogy miközben sétál,eszik?

Figyelt kérdés
Sétáltok a Teréz körúton például,veletek szembe jön egy férfi vagy nő és éppen harapja a kiflit vagy zsömlét,vagy pizzát,vagy menet közben hámozza meg a narancsot,vagy az utcán menet közben a tányérból kanalazza a húslevest.Nincs ebben semmi kivetnivaló?

2021. jún. 17. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar ha másokat látok az utcán menet közben enni,Én is szoktam
Szerintem illetlenség az utcán menet közben enni
Felőlem ehet a villamoson is,az sem érdekel
34 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekem például nem jut eszembe semmi,abszolút nem zavar.
2021. jún. 17. 20:18
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Jajj! Én a minap egy bicikliző (!) embert láttam, aki közben kanalazta a joghurtját, meg ette a kis zsemléjét. Na ott én is néztem egy nagyot, de ügyes volt, nem esett el. :D
2021. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 na én ezt nem mertem volna megcsinálni hogy biciklizés közben egyek,Én a kormányt nem engedem el egy pillanatra sem:)
2021. jún. 17. 20:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem őket. Néha nekem is xsak így jut időm bekapni valamit, de nagyon rossz úgy enni.
2021. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem szeretek így enni.Előfordul hogy állva eszek valamit,ha nincs lehetőség leülni,de menet közben én sem szeretek enni.Ha tehetem,keresek egy padot ahova leülhetek.
2021. jún. 17. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel, jó étvágyat nekik.


Általános suliban valami botrányos, közerkölcs sértő dolognak adták elő a tanárok azt, ha valaki az utcán ette meg az uzsonnáját hazafelé menet, már akkor sem értettem soha, hogy mi a probléma. A szüleim sosem így neveltek, mindig megehettem a túró rudit vagy más apróságot a boltból hazafelé menet, vagy fagyiztunk, gyerekként az utcai fákról ettük a cseresznyét, szilvát, stb. Csak felnőttként tudtam meg egy falusi ismerősömtől, hogy náluk szégyen az utcán enni, mert ezzel azt kommunikálod a szomszédok és más falubeliek felé, hogy a szüleid "nem etetnek", nem laksz jól, ezért "házon kívül" kell enned. Nem értem, hogy ezt miért kellett ránk erőltetni sulis koromban, egy vidéki kisvárosban, ahol már évtizedek óta senki nem tart ilyen "szokásokat".

2021. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem mindig az jut eszembe, hogy kényszerbetegek. A folyamatos kényszeres evéssel kompenzálják a boldogtalan feszült életüket. Az italos dobozokkal is ugyan ez van, nagyon sok embernek állandoan kezében van. Úgy kapaszkodnak bele, mintha az életük függne a doboztól.
2021. jún. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Az embereknek a szexhez is így kéne állniuk. Engem nem zavar ha másokat szexelni látok, sőt jó a tudat, hogy jó nekik, szeretik egymást, jó élményen mennek keresztül.
2021. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi. Teljesen rendben van.

Azt csinál midnenki amit akar, ha az nem ütközik a hatályos jogszabályba.

Én is néha az utcán torkozok le egy banánt. :D

2021. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem higiénikus, nem utcára való, és veszélyes, mert egy bukkanónál vagy botlásnál könnyen félre lehet nyelni. Ha járművön eszik, ezen kívül könnyen összekenheti az ülést, vagy a kapaszkodót, rámehet más ruhájára pl. fékezésnél.
2021. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!