Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktál csinálni hogyha...

Mit szoktál csinálni hogyha dühös vagy?

Figyelt kérdés

Nem csak egy felidegesítenek-lenyugszol egykörös helyzetben, hanem amikor hosszabb ideig (napokig) folyamatosan dühös vagy...

Valakinek valami tipp?


2021. jún. 17. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel-le járkálok a szobában, káromkodok, hangosan veszem a levegőt, néha a kezemet a falba verem, köpködök.
2021. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most perpillanat dühönghetnék vagy 20 féle dolog miatt, de kb olyan vagyok, mint a mosott szr.

Inkább aludtam egy jót. :)

Bár gondolom nem egy korcsoport vagyunk. :)

2021. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rapmetált hallgatok, zenét. És segít, nem leszek semmivel mérgesebb tőle épp hogy megnyugtat.

Össze vissza mozogj, csapkodj kezeiddel vagy vmi.

Naplóba csak írj teljesen véletlenszerűen, minden ami eszedbe jut ird le.

2021. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kibeszélem a gondomat magamból.
2021. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pizzát eszek, alszok és sorozat maratont tartok..


Szóval próbálom elterelni a gondolataim..

2021. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én bármit is érzek ki írom magamból, így nem folytom el és tisztázom a dolgot magamban és ezután egy nagy kő szokott leesni a szívemről. Néha azt írom amit gondolok 3 személybe, néha azt írom (ha valakire ideges vagyok) mintha a szemébe mondanám a dolgot és elmondok mindent, utána vagy megtartom a papírt vagy elégetem így ha olyat is írtam ami személyes senki nem tudja elolvasni. 19/f.
2021. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eszem a fikámat.
2021. jún. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sosem vagyok dühös.

Régen, amikor még kezső voltam az önfejlesztésben, fejtegettem a dolgot ami olyan állapotba lökött, amilyenbe nem akartam lenni, hogy van-e rá okom. Amikor rájössz, hogy nincs, már csak az érzést kell elmélyíteni, szituéciókat elkéozelni az új tudást összpontosítva.

Ennyi.

2021. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!