Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért szeretik...

Szerintetek miért szeretik egyes emberek az igénytelenebb,kevésbé kultúrált közeget,mint egy színvonalas,kultúrált helyet?Pl.megtehetné anyagilag,hogy kultúrált,igényes helyen nyaraljon,de ő inkább egy igénytelen,kevésbé kúltúrált helyre megy.Miért?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha én megszoktam az X közeget, akkor az Y közegben nem tudnék olyan kellemesen kikapcsolódni. Kikapcsolódásnak meg pont az a lényege, hogy jól érezd magadat minimális erőfeszítéssel. Ha nekem azon kell tornáztatnom az agyamat, hogy mit mondhatok, hogyan viselkedhetek, akkor máris nem érzem jól magamat.
2021. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Egy 4 csillagos szálloda és egy magánapartman is lehet ugyanolyan igényes, bár teljesen más az árfekvése. Sokan nem akarnak többet költeni egy szállásra, mint amennyit az valójában megér. Az, hogy ki miért, mire és hol költi el a megkeresett pénzét szerintem magánügy.
2021. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2021. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 én úgy értelmeztem a kérdést, hogy miért megy valaki a sarki kocsmába vedelni, ha mehetne a színházba is
2021. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Összekevered az okot az okozattal. Azért szeretik, mert ők igénytelen, kevésbé kultúrált emberek.
2021. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Mi számít neked igényes, kulturált helynek?
2021. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, nem értem, mi a kulturált hely számodra?


Mert én voltam már tiptop air-bnb-ben, meg 4 csillagos(nak eladott) full lepukkant hotelben is :D

2021. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A családom eléggé jól áll anyagilag a nyaralásaink többsége mégis campingekbe egyszerűbb szálláshelyeken van (bár minél időibbek a szüleim annál kevésbé ) Elősorban szeretünk campingezni sátorozni mert hangulatos másodszor én voltam már 5 csillagos szállodába ahonnan kinéztek (konkrétan nem akarta a londiner elhinni hogy a szálló vendég vagyok mert nem öltönyben voltam hanem terepmintás farmerban és valami bandás pólóban pedig szerintem a kifizetettet 60ezer forintom az éjszakáért két főre ugyanolyan pénz. Étterem ugyan ez minél drágább az étterem általában annál kreténebb kaják vannak horror pénzért néha az ember megkívánhat valami puccos kaját és ha megteheti elmegy egy ilyen étterembe steak enni vagy kaviárt vagy ilyeneket mert tényleg jó vagy puccos nyaralásra menni néha ahol az ember seggét kinyalják a szállodába a medence mellett fekve, de valahogy nem tudom szerintem sokkal emberibb mondjuk a nyaralások kajálások 70-80%-át valami hangulatos helyen tölteni akár külföldön minek menjek be Görögországba egy puccos fine dinnig étterembe olyan van itthon is ha igazi görög ízeket akarsz enni vagy igazán meg akarsz ismerni egy országot ki kell menni és pici helyi embereknél enni vagy sikátorokba sétálni. Szóval összefoglalva mert sokkal jobban meglehet egy várost országot ismerni ha nem egy szálloda teraszáról nézel le rá hanem kimész az emberek közé
2021. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A 4-es érti a lényegét! Annyit módosítanék rajta, hogy miért megy valaki inkább a lepusztult, koszos kocsmába inni, ha egyébként megtehetné, hogy egy 5*-os bárban igyon?
2021. jún. 18. 13:13
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A kulturált, igényes helyekről meg annyit, hogy nekem nincs kedvem egész nap azon feszengeni, hogy mit mondodk, teszek, ki néz le miatta, stb. Az nekem nem nyaralás, hanem konstans stresszforrás.


Akkor inkább szállok meg egy tiszta, rendezett lakásban, lemegyek a helyi kézműves sörözőbe, vagy random pubokba. Lehet, hogy nem "igényes" (amúgy az), viszont ott vannak a legjobb arcok, nem pedig savanyú sznobok ;)

2021. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!