Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet felismerni a...

Honnan lehet felismerni a kétszínű embereket?

Figyelt kérdés

Több ismerősömmel is ugyanezt tapasztalom. Nincs okom kételkedni, mert még nem hallottam vissza semmit, tehát elméletileg megbízható személyekről van szó, de mégis motoszkál bennem, hogy átverősek. Rossz tapasztalatokkal vagyok tele. A múltban nagyon sok embert félreismertem, ha úgy vesszük borzalmas emberismerő vagyok, mert aki kocsit kedvesebb, azt egyből a bizalmamba engedtem. Honnan lehet tudni, hogy jók-e a megérzéseim, és tényleg nem maradnak köztünk a titkok? Sajnos már mindenkiben kételkedem és ugyanarról az ismerősi körről van szó.

A múltban nagyon nagyon pofára estem.

Ha már kételkedik az ember, akkor az régen rossz? Honnan tudjam, hogy ártani akar az illető, vagy tényleg kedves?


2021. jún. 18. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog ez, igazából tisztánlátás és megérzés kell hozzá, de neked most ez nincsen sajnos, mert a múltbeli tapasztalatok túlságosan befolyásolnak. Igazából, fogalmam sincs, hogy lehet ebből kijönni. Talán úgy, hogy elengeded a dolgot. Tulajdonképpen, mit árthat neked, ha kétszínű? És mit veszítesz vele, ha megbízol benne? Tulajdonképpen, attól félsz, hogy elárulja titkodat? Vagy hogyan tudna tenni ellened (most nem megcsalásról és párkapcsolati dolgokról beszélünk gondolom).
2021. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvass ilyen önfejlesztő könyveket,pszichológiai,ember ismeret - viselkedés.
2021. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több a kétszínű ember mint az egyenes, ezért inkább azokat keresd, talán egyszerűbb lesz mint a sok kétszínűt kiszűrni.
2021. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó emberismerő vagy, akkor ha ránézésre a viselkedéséből sokminden kiderül.
2021. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hangsúlyoz, zavarban van-e, a szemedbe néz-e ha beszél hozzád, ehhez még hozzájön a kisugárzása is.
2021. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember a legjobb oldalát mutatja, és éles helyzetben meg önző és kétszínű lesz. Idővel rájössz. Tisztelet a kivételnek. (tudom, aki olvassa ezt az mindig kivétel;))
2021. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös,az,hogy zavarban van,nem néz a szemébe,jelenthet mást is,pl.önbizalomhiányt.sok kétszínű meg egyenesen a szemébe néz a másiknak,hogy minél őszintébbnek látszódjon.
2021. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!