Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fodrasztol akihez évek...

Ha egy fodrasztol akihez évek óta jarok meg akarok válni mert nem tetszik a munkája illik elkoszonni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mit mondanál neki? Hogy nem mész többet, mert nem tetszik a munkája?😀
2021. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, gondolj bele, a fejéhez vágod, hogy "bocs, de nem jövök többet", nyilván rákérdez, hogy dehát miért, és akkor mit mondasz?
2021. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszöntem el, sajnos több közös ismerősünk van, meg fogja tudni. Az utolsó pár alkalommal minősíthetetlen munkát végzett és nemcsak szerintem...nem figyelt, másokkal beszélt, stb. Nagyon sajnálom, de a hajam nagyon meghatározza a külsőmet, és egy rossz vágás megvágja az önbizalmamat is.
2021. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En ugyan így vagyok vele. Ajánlották par éve hogy milyen jó. Egyszer sem távoztam tőle elégedetten mindig csak utolsó esélyt adva de most mar vége. Bézs szőke szint egyszer sem tudott nekem kikeveeni, helyette a vörös arnyalathoz közelített a hajam mindig. Es a végén ő el volt ájulva a munkajatol meg huu ilyen jó lesz meg olyan jó lesz en meg csalódottan ultem a fodraszszekeben amikor szaritotta mindig.
2021. jún. 19. 07:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szólni. Elmész másik fodrászhoz, és kész.
2021. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!