Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bármilyen kívánságod...

Ha bármilyen kívánságod teljesülne de egy ember életet árán. Kivánnál?

Figyelt kérdés

Az hogy honnan van ez a lehetőség most nem lényeg.(majom kéz, dzsinn, tündér stb)


A kérdésem lényege hogy ha szinte bármilyen kívánságod teljesülne, de minden elhangzott kívánság után egy ember a bolygón meghalna. Te kívánnál? Tudnál élni azzal a tudattal hogy egy ember élete a te lelkeden szárad?


Ugye percenként százával halnak meg az emberek a bolygón. Viszont ezek közül egyik se a TE hibádból hallnak meg. De a kívánságod hatására egy olyan ember akinek még nem érkezett el az ideje, aki előtt még ott van az élet meghal.


Az ár mindig egy ember élete lenne, bármilyen nagy(végtelen limites bankkártya) vagy kicsi(egy doboz kóla) legyen a kérés.



2021. jún. 20. 09:57
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
78 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor, ha választhatok, hogy ki haljon meg. Mert akkor egy bűnöző, gyilkos, pedofil, amúgyis halálra ítélt börtöntölteléket "megöletnék" egy szépséges kívánságért.
2021. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de nem használnám túl sokszor, csak ha nagyon kell valami és azt is jól végiggondolom. Egyrészt mert a végén rájönnek, hogy hopp random halnak meg az emberek a világ minden táján, másrészt bár naaaaagyon kicsi az esélye, de mivan ha olyan hal meg akit szeretek.
2021. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
90%
Igen kívánnék, és remélem egy bűnözővel kevesebb lenne a Földön.
2021. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
Az lenne az első kívánságom, hogy ha a többi kívánságom által egy olyan ember hal meg aki nem érdemli meg, az támadjon fel.
2021. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%

Pont, ahogy #1 írja.

Mondjuk az sem mindegy mit lehet kívánni

2021. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

1# Nem választhatsz. Lehet hogy egy ismeretlen ember hal meg, vagy az egyik rokonod. Nem vagy hatással arra hogy ki hal meg.


2#-3& Erre meg van az esély.


4# Ha meg ezt kívánnád a kívánság nem teljesülne..

2021. jún. 20. 10:26
 7/48 anonim ***** válasza:
95%

Hát inkább nem,mert amikor kérdés elolvastam,az gondoltam hogy egyik rokonom is meghalhat.

Inkább nem..

De ha úgy kérdeznéld hogy "Ha bármilyen kívánságod teljesülne de egy bűnöző/rossz ember életet árán. Kivánnál?"

Akkor azt mondanám hogy igen.

2021. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
97%
Én nem. Durva amúgy mert én úgy ismerem magam, hogy utálom az embereket, de erősen belegondoltam a szituba, amit felvázoltál, és nem tudnám megtenni (még akkor se, ha tudnám, hogy biztosan egy számomra ismeretlen személy halna meg). Lehet, hogy mégse utálom annyira embertársaimat, mint hittem :D
2021. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
53%
Lehet választani, hogy ki az áldozat? Tök jól össze lehetne kötni a kellemest a hasznossal!
2021. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
56%
Ha választhatok, hogy ki haljon meg, akkor simán.
2021. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!