Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondta azt, hogy mostant...

Miért mondta azt, hogy mostantól magázódjunk?

Figyelt kérdés
Volt kolllégával összefutottam a lépcsőházba, kiderült, hogy szomszédok lettünk. Erre benyögte a fentit.
2021. jún. 20. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A 10-nél a pont. Ettől fogva levegőnek nézed. Ő is erre célzott avval, hogy magázódj vele. Amúgy az ilyen nem a semmiből alakult ki, valószínűleg nem vetted észre, de ha amúgy nem idegbeteg az illető, akkor azon a munkahelyen valamivel megsérthetted, úgy, hogy észre sem vetted.
2021. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne köszönj neki többé, ha ő köszön, ne viszonozd. Ha megszólít, ne halld meg. Fordíts neki hátat.
2021. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez elég durva,meg nem egy szokványos helyzet! Véletlenül nem hagytál ki valamit a mesélésből?:) Ami miatt mondjuk ellenszenves voltál neki?Az,hogy kollégák voltatok még nem jelent semmit.Nekem is volt olyan kollégám,akit szívből gyűlöltem,mert egy szemét rohadék volt.

Mondjuk érthetetlen,mert ha volt esetleg sérelem,akkor ilyen esetben levegőnek nézném a másikat,nem kérném hogy mostantól magázódjunk:) Mindenesetre sértő.Nagy ívben kerülném.Ha meg összefut vele az ember,vagy kér bármit,akkor közömbösen,nyersen viselkednék,és bizalmatlanul,mintha valami idegen volna.

2021. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kérni. Ha mégis, a helyedben elfordulnék, mintha nem hallanám. Ha behódolsz, még többet fog kellemetlenkedni.
2021. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!