Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem tudják elfogad...

Sokan miért nem tudják elfogadni a melegeket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Sokan miért tudják elfogadni a melegeket?
2021. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyes, most tényleg annyira frappánsnak érzed ezt a visszakérdezést?

Mi olyan nehéz abban, hogy a saját dolgoddal foglalkozol? Én az élni és élni hagyni elv alapján amíg valaki nem árt másoknak a cselekedeteivel, addig én elfogadom őt úgy, ahogy van. Szerintem a melegséggel nem árt senkinek az ember.

2021. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Én azt nem értem, hogy aki elfogadja a melegeket, de ő maga nem az, az pontosan mit talál bennük annyira vonzónak és ellenállhatatlannak?
2021. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem, inkább hülyének érzem magamat a kérdező helyében is, hogy egy ilyen értelmetlen kérdést sikerült megfogalmaznia.


Mindenkinek a saját egyéni döntése, hogy kit és mit fogad el, meg hogy melyik nemhez vonzódik, mi a vallása, stb. Ezt nem kell mindenkinek elfogadnia. Becsületben viszont tartani kell a másik döntését. Én ezt teszem.

2021. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
#3: Az elfogadás melyik univerzumban jelent vonzónak és ellenállhatatlannak találást?
2021. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

4, csak az a baj, hogy ez nem döntés kérdése. Te amikor elkezdtél az ellenkező nemhez vonzódni, akkor te magad döntötted el?


"A tudósok nem tudják pontosan, hogy az emberi fejlődés során a szexuális irányultság kialakulásában melyek a legmeghatározóbb tényezők, de az általánosan elfogadott vélemények szerint, a legmeghatározóbb szerepe a genetikai tényezőknek, a hormonális hatásoknak és az idegrendszeri fejlődésnek (bevésődés) illetve azok komplex összjátékának van, és nem az egyén szexualitásra vonatkozó döntéseinek, vagy vallási-politikai nézeteinek."

2021. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a többség simán leszarja a melegeket. Vagy csak pont annyira elfogadóak mint bármi mással.


Én átlagos férfi vagyok. Gyerekként tanultam ott azért voltam kiközösített. Most olyan körökben mozgok ahol a diplomám hiánya miatt néznek le.


Régen nagyon vékony voltam, azért aláztak meg. Később voltam elhízott akkor azért szóltak be.


Ha fiatalabb barátnőm volt azt hozták fel, ha idősebb akkor azt.


Bele pofáznak az emberek mindenbe. Lakást veszel miért ott miért nem amott miért ennyiért. Kocsival ugyanez.


Ismerősöknél azt látom, hogy a nap nagy része mások leszólásából áll. Mindenért is. Milyen a haja, mit eszik, mit nem eszik, van e oltva.


Az embereknek nem csak a melegekkel nem elfogadóak, hanem úgy alapvetően senkivel szemben sem.

2021. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és az ösztönös rosszindulat miért egy alapvető emberi tulajdonság, ami bele van kódolva mindenkibe? hogy tudunk így megférni egymás mellett? :d nincs erről valami könyv, vagy egy hosszabb magyarázat akár neten?
2021. jún. 20. 18:12
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Nekem mindegy, nem természetes, de leszrom.

Az ő döntése, de a felvonulósdi zavar. Heteroként nem vonulok fel, hogy heteró vagyok....

Olyan érzés ezeket látni, mintha maguk sem fogadnák el az identitásukat, ezért cirkuszi felvonulásokon keresik az önértékelésüket.

2021. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a többség nem a melegeket nem fogadja el, hanem ami ekörül a téma körül forog. Rohadt unalmas.
2021. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!