Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek esze ágában...

Ha valakinek esze ágában sincs magas életkort megélni, és ezért szándékosan egészségtelenül él, mekkora eséllyel teljesíti be életcélját 60 éves kora előtt?

Figyelt kérdés
Minél korábbi daganatos betegség, szívroham, agyvérzés vagy baleset által?

2021. jún. 21. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
D:D:D én már 30 évesen tönkre tettem ez miatt magam drog,pia ilyesmi...(na jó olyan nagy bajom nincs) de nem hiszem hogy 60 évig fogok élni.
2021. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Daganatos betegségekkel együtt is lehet élni nagyon sokáig, szóval ez nem egy jó ötlet. Inkább csak megnehezíted a saját kilátásaidat és a hozzátartozóid életét, mert nagybetegen majd valaki muszáj lesz rendezzen, főzzön rád, cserélgetni a pelenkádat/ágytáladat. Rákos nagyszülővel ez nálunk egy évtizedig ment.
2021. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek egyenesági leszármazottaim. Senkinek sem fogom tönkretenni az életét. Nem akarok nagybeteg sem lenni, és senkitől sem várok el semmit ezügyben. Gyorsan szeretnék eltakarodni. Eszem ágában sincs évtizedekig húzni egy daganatos megbetegedést sem.
2021. jún. 21. 21:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Az időskori leépülésről nem is beszélve.
2021. jún. 21. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha visszautasítod az élethosszabbító, szokásos bevett eljárásokat, amiktől pudinggá meg szobanövénnyé válnak az emberek, akkor meg tudsz purcanni gond nélkül, nem? Nem úgy, mint azok, akik foggal és körömmel ragaszkodnak az élethez.
2021. jún. 21. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Hívd a lelki segélyhívót... Nem vicc.
2021. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Irány a pszichológus kérdező
2021. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kretens ***** válasza:
52%
Hát ha már ide születtünk ebbe a világba azért nem mindegy hogy hogyan és milyen tartalmasan éljük.Én ezzel úgy vagyok hogy ha durva életromlás következne be pl elveszteném a munkahelyem és tényleg mindent megpróbálnák hogy találjak újat de tartósan nem találnák ezáltal nem tudnám fizetni a csekkeket és elveszteném a házam nos akkor jogosan merülne fel bennem hogy vajon köteles vagyok szenvedni? nyomorogni? a kilátástalansággal együttélni?Én bizony akkor gyorsan itt hagynám ezt a valóságot.
2021. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!