Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha pozitívnak...

Mit csináljak, ha pozitívnak tartok egy, olyan tulajdonságot, ami megvetendő?

Figyelt kérdés
Hogyan változtathatnám meg a véleményem? (Ha szükséges leiírom konkrétan, de először próbáljuk meg így)

2021. jún. 22. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem tudjuk, hogy mi az, elég nehéz igazán belegondolni, nem?
2021. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Írd le
2021. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Általánosan azt mondom, egy vélemény még nem bánt senkit. És senkihez semmi köze a te véleményedhez.

Pl: én is meg szoktam kapni a magamét, hogy a pedofil hajlamú embereket kifejezetten sajnálom, nem ők választották ezt a bizarr beteg hajlamot, és biztos nehéz vele együtt élni, de aki csak online is rászáll egy cselekvőképtelen kiskorúra, azt nem kasztráltatnám, élből agyonlőném.


Ha nagyon deviáns, olvassgass pár ellenérvet a másik táboréból, és hátha meglátod azt a mögöttes szemléletmódot, ha annyira változtatni szeretnél.

2021. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek #3-mal, egy vélemény senkinek sem árt.

Amúgy elég sokat számít, mi az a tulajdonság.

2021. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor leírom, nem nagy dolog, csak arról van szó, hogy nagyon önző vagyok, és nem tudok megváltozni, mert büszkeséggel tölt el.
2021. jún. 22. 13:57
 6/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%

Én is önző vagyok, amire büszke vagyok, ha nem lennék, az utcán haltam volna éhen. Most meg vagyok már annyira tehetős, hogy én segítek segélyszervezeteknek, tudok önkéntes munkát végezni, stb stb.

Kicsit igen, ellentétes a két sor egymással, de azt modnom, amikor kellett, önző voltam, aztán ez maradt is sok dologban, de istenigazán senkinek sem ártok ezzel. Barátok, családom így szeret, feléjük nem vagyok önző.

2021. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!