Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz otthoni, kényelmes cuccban...

Gáz otthoni, kényelmes cuccban közlekedni az utcán, vonatozni?

Figyelt kérdés
Egy másik városba járok sportolni, csak megyek és jövök a vonattal. Emiatt igazából nincsen kedvem különösebben felöltözni és legszívesebben egy szimpla laza pólóban, leggingsben vagy valami melegítő nadrágban megyek sportcipővel (ez is normális, tiszta ruha, nem kinyúlt, koszos, lyukas stb.). Edzés után sajnos nincsen lehetőségem normálisan lezuhanyozni, csak mosdókagyló van, áttörlöm magam törölközővel, dezodor, parfüm stb., tehát a lehetőségekhez mérten azért próbálom magam rendbe hozni, de nyilván nem az igazi. Emiatt is feleslegesnek érzem, hogy valami csinosabb vagy szebb ruhát vegyek fel, izzadtan nem is olyan kényelmes és most tényleg az is csak rám ragadna stb. Na meg tényleg csak addig van rajtam amíg vonatozok, az állomásról elsétálok, majd vissza. Ha megyek valahova máshová is az edzés előtt, akkor azért annak megfelelően felöltözöm. Viszont általában tényleg csak megyek és jövök.
2021. jún. 23. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, tisztában vagy vele, az emberek egy része mennyire kicsinyes és felszínes. Szóval igen, lesz, aki szerint gáz. De ez rengeteg más öltözékről is elmondható.
2021. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Magyarorszagon sokminden gaz, belefersz.
2021. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pekka ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Az, hogy valakinek ez nem tetszik, az nem a te problémád, az legyen az ő problémájuk.

Én is ingázok a lakhely és a munkahely között, többen vannak, akik valamelyik cég munkaruhájában jönnek-mennek dolgozni, szakmunkás diákok rendszeresen melós cuccban közlekednek.

2021. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint hidegen hagy ki mit visel.
2021. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem, csak büdös ne legyen. Azt senki se szereti :D
2021. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én speciel le💩nálak, mert én is gyakran járkálok így. Nyilván lesz aki szerint gáz, de ha ebből indulsz ki hogy idegeneknek mi tetszik meg mi nem, beleőrülsz az életedbe.
2021. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor szoktam normális minősegű, de amugy otthoni cuccban flangálni az utcán. Szóval nem ilyen szakadt vackokban, hanem normális melegítő nadrág, egy sima laza póló stb.

Soha nem éreztem cikinek, metróra, villamosra is simán felszállok ilyen cuccban. Nem vettem észre hogy bárki kinézne emiatt, vannak nálam furábbak is :D de ha meg néz, akkor nézzen, azért van a szeme.

2021. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!