Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen információkat érdemes...

Milyen információkat érdemes kiemelni, ha szobát, lakótársat keresek?

Figyelt kérdés
Alapvetően facebook csoportokban keresek albérletet (csak szobát szeretnék, tehát mindenképpen egy vagy több lakótárssal szeretnék együtt lakni) és látom, hogy sokan ki szoktak tenni egy külön posztot, amiben felvázolják mit keresnek és kik ők, mik ők. Nem hiszem, hogy bombáznák őket a lakás tulajdonosok az ajánlataikkal :) Viszont lakótárs keresés szempontjából ez lehet, hogy egy jó taktika. Nem szeretnék csak úgy random idegenekkel összeköltözni, fiatal egyetemistaként főként fiatal egyetemistákkal szeretnék együtt lakni és azért örülnék neki, ha normális, tiszta, kulturált, rendezett fiúkkal/lányokkal kerülnék össze. Külön öröm lenne, ha mondjuk egy karon vagy hovatovább egy szakon tanulnánk vagy lenne bennünk bármi más közös is. Valamint talán albérletet is könnyebb találni, ha mondjuk már megvan kivel vagy kikkel költöznék össze. Viszont nem tudom mit kellene írnom magamról vagy mit lenne érdemes megemlítenem. Mindenki leírja ugye, hogy magára és környezetére igényes, rendszerető, csendes, alkalmazkodóképes stb., de nem tudom, hogy ezt még komolyan veszik vagy ez csak egy ilyen sablon, amit mindenki használ meg ilyenek.
2021. jún. 24. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár még ilyet nem csináltam de íme pár ötlet:

Ha fontos hogy hasonló dolgot tanuljatok, akkor írd le te milyen szakon vagy.

Alvási szokások: korán kelsz? Sokáig ébren vagy?

Igen ez a rendszretősdi ez elég szubjektív meg sablon, sajnos nem nagyon lehet kiszűrni szerintem. De mondjuk, hogy szeretne-e bulizni, vagy nem, az egy érdekesebb kérdés.

2021. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!