Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen férfi szerintetek?

Ez milyen férfi szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, aki együtt van a legjobb barátnőmmel!

A lánynak még nem volt kapcsolata.

De már az elejétől fogva fura volt nekem az a fiú.

A barátnőmet kalitkában tartja. Dolgokat tilt meg neki. Mindezek mellett a fiú éli tovább a tyuksza**os életet!


Szegény barátnőm a belét kidolgozza, a fiúja meg az egész pénzét elveri.

Ha pl a lány elkölt 1000 Ft az már háború, mert hogy mer neki a lány beszolni, ha elver a fiú 250 e Ft.


Állandóan azon vitáznak, hogy nincs pénz.

Ha pl van pénz a fiú rögtön elveszi, ha meg nincs akkor a fiú lelép otthonról és elmegy a kocsmákba, fiúkkal lányokkal lógni.


A lány kifizetett egy elég drága kocsit, ami a fiú testre néven van.

A fiú nyugodtan fuvaroz benne csajokat.

Még ezen is vitáztak, a barátnőm megmondta neki, hogy nem kocsikáztasd a rib**ket a kocsimban. Erre a csávó felháborodott!" A te kocsidban?"

" Csak egy telefonhívás és az én nevem is ott lesz, mint tulajdonos"


Amikor úgy volt, hogy nem tudják kifizetni az albérletet, a fiú szépen megmondta, hogy mindenki a maga útját fogja járni!

A barátnőm szépen megmondta, hogy megoldja és szerez pénzt, ne aggódjon!

Erre a fiú mit csinált? Vissza igazolta a lányokat Fb-n Instagramon és üzenetezni kezdtek!

Nem hitt neki, ezért keresni kezdett más lányt!


Én nem tudok mit tenni, hiába beszéltem mind a kettőjükkel.

Mondtam a lánynak a fiú csak élősködik rajtad, csak a pénzre hajt.

De mind, ha a falhoz beszélnék— nagy a szerelem!

Mit tegyek srácok, lányok?!



#szerelem #megcsalás #balfék #ez nem szerelem #pénz az élete
2021. jún. 26. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hiába beszélsz neki, el kell jutnia arra a pontra amikor ő maga jön rá hogy ez így nem okés.

Jobb esetben megtanulja egy életre hogy nem jövünk össze akárkivel, rosszabb esetben pedig benne ragad, de nem tudsz neki eszet adni, mindenki annyival gazdálkodik amennyi megadatott.

2021. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ez bizonyított. Mert mesélte, hogy amikor a volt barátnőkről beszél, akkor csak az megy, hogy " jól éltünk, soha sem volt pénzből hiány.

Az exem apja vett nekem egy Rolex órát, amit beleejtettem a jakuzziba.

3 emeletes házuk van idehaza, külföldön egy 2 emeletes."


A barátnőm meg szégyelli magát, mert nem olyan gazdagságban él, mint a volt barátnői!


De így volt mindig, a volt barátnői pénzesek voltak. Ha épp nem volt a láthatáron pénzes csaj, akkor csak dug**való csajokat keresett!

2021. jún. 26. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A felét olvastam el: aki ennyire hülye, az meg is érdemli. Majd rájön. Ha nem ért a szóból, hagyd rá.
2021. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!