Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Diplomások a középfokú végzett...

Diplomások a középfokú végzettségűeket milyen értelműnek érzékelik?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgettek velük, a viselkedésüket stb. vannak tipikusan nem diplomásokra jellemző attitűdök, viselkedési minták, élethez való hozzáállás?

2021. jún. 27. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanulási eredmény, diplomafüggő az, hogy ki hogyan viselkedik, ki hogyan beszél. Nemcsak ettől függ.
2021. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nem igazán, ezek a dolgok annyira emberfüggők. Inkább a személyiség dönti el, nem a végzettség.
2021. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Emberfüggő erősen.

Mondjuk vannak dolgok, amiket lehet mondani nagyon durva általánosítással, hogy középfokú végzettségűeket kevésbé érdekel, de nem kizárólagos semmi

2021. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az én véleményem is az hogy emberfüggő . A személyiség dönti el nem a végzettség.
2021. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ember függő. Azt nem bírom amikor egy közép fokú végzettséggel rendelkező ember papol arról hogy milyen könnyű és értelmetlen az egyetem. Aztán mikor rá kérdezek hogy akkor neki miért nincsen diplomája csak hebeg habog így meg úgy.


Azt is tapasztaltam, hogy aki közép szinten van az sokszor azt hiszi hogy mindent tud jól. Hol ott sosem látja a teljes képet nincsen meg pl a matematikai alap tudása.

2021. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, először is:

"közép fokú" - EGYBE ÍRANDÓ

"közép szinten" - SZINTÉN EGYBEÍRANDÓ!

"azt hiszi hogy mindent tud jól" - talán mindent JÓL TUD - SZAVAK SORRENDJE, azt hiszi (vessző használat)

Mondjuk ilyen helyesírással remélem, nem vagy diplomás ;)


2.) köszönöm, hogy le dergadálod azt, miszerint a közpfokú végzettnek nincs meg a matematikai alaptudása... Középfokú pénzügy-számvitel ügyintézői végzettséggel szerintem igenis kellő matematikai alaptudásom van, mikor a pénzügyi szakmai számítások, a könyvelés is tiszta számolás

2022. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!