Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Instagramon mit jelent pontosa...

Instagramon mit jelent pontosan, ha valaki kiírja bioba, hogy she/her meg she/them? Már nem tudok ezeken kiigazodni.

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
azt hogy degenerált az illető
2021. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt írja ki, hogy milyen személyes névmásokat használ. She/her esetében a nőit, she/they (gondolom a she/them is ez akar lenni) esetén a női (she/her) és a gendersemleges (they/them) névmásokat is használja az illető.
2021. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy lánynál éppen azt láttam, hogy she/they (bocsánat, a them-et elírtam), neki a profiljában is kint van egy szivárvány, gondolom leszbikus, akkor ez azt jelenti, hogy lány és lánynak is tartja magát vagy semlegesnek? De akkor meg nem értem, mert tipikus nőies kinézetű lányról van szó.

Egy másik lánynál meg azt láttam, hogy she/her.


Nem értem minek ezeket kiírni. Ha én ki akarnék írni valamit (nem akarok), akkor ha biológiailag lány vagyok és az identitásom is nő, heteroszexuális vagyok, akkor az a she/her?

2021. jún. 27. 15:08
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Azt jelenti hogy hiába van p1nája nem tartja magát lánynak ergo nagy baj van fent a toronyban.
2021. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Ezt én se értettem sose, bár én annó tumblr-ön láttam mindenhol, hogy ki biszex meg ki b*uzi... Érdekes, azt senki nem írta ki sose, hogy heteró.
2021. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Figyelitek en meg az 1es egybol pirosba mentunk:D
2021. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Meg én is (#5) :D
2021. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Valaki csak szolidaritásbol teszi ki amugy (hogy ne csak a transz embereknek legyen kint, kb rögtön akaratlanul is elárulva a dolgot, ha esetleg nem akarják, érted), vagy igy tájékoztatásul :D Szóval ez nem csak ilyen LMBT dolog. Az nem biztos ebből, még a szivárvány zászlóbol se, hogy leszbikus. Nyilván a transz emberek meg azért rakják ki, mert kényelmetlen, ha folyton másnak nézik, főleg ha még nem annyira férfiasak/nőiesek, mint szeretnék. Aztán meg magyarázkodhatnak. A gendersemleges kicsit bonyolult, kb. mindenkinek más kicsit, de röviden az, ha se lánynak, se fiúnak nem érzi magát igazából, mindegy, hogy minek született. Távol áll a születési nemétől, nem érzi magáénak, de nem annyira durván, hogy transz legyen. Ezt így én se értem teljesen, de valakit meg nem zavar, ha ettől még így nagyrészt nőiesen/férfiasan öltözködik

Az, hogy "minek születtek", az ebből így nem derül ki. De igen, ha nőnek érzed magad az she/her. Most mivel a magyar nem különbözteti meg nyelvben a nemeket, kicsit nehéz ezt megfejtenünk

2021. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
De ne haragudj a kutyat nem erdekli ki mit erez. Az vagy akinek szulett. En pl 5 evesen nyulnak ereztem magam, de ha anyamek igazodnak a hulyesegemhez es elkezdenek ketrecben tartani valoszinuleg eleg hamar elvisz a gyamugy.
2021. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

2# bár igazán én sem értem, de szerintem akkor az she/him (vagy he, vagy valamelyik formája az "ő(fiú)" nak).

Talán az első a te nemed és a második az a nem akikhez vonzódsz. De valaki tényleg magyarázza el pontosan ha tudja kérlek!

2021. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!