Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen család lehet, ahol...

Az milyen család lehet, ahol apa és fiú nőket üt egy szívárványos zászló miatt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Büszke, nemzethy. :-(
2021. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Primitív.


Én nagyon felhúztam magam az új törvény miatt, és ezt ki is fejeztem: szivárványos filter a profilképemen, megosztottam egy menő, melegekről szóló posztot, szivárványos lett a körmöm (mondjuk magát a szivárványt amúgy is szerettem mindig is, csak mert színes)


Édesanyám és nevelőapám... hát, nem kifejezetten homofóbok, de nem is kedvelik a melegeket. Most hétvégén összefutottunk, és meg is akarták beszélni ezt a szivárványos dolgot, hogy nekem miért ilyen fontos.


De nem abban az agresszív "mit képzelsz, mit csinálsz" stílusban, egyszerűen kíváncsiak lettek, és meg akartak hallgatni.


Megértették a felháborodásomat a pedofilokkal való összemosással, de lehet kicsit soknak érezték ezt a nagyobb megnyilvánulást. Mindenesetre nem szóltak semmit ellene, én dolgom, nem az övék.


(Délután fel is ugrottak hozzám, pont ki voltak biggyesztve a zászlók is, nézték de nem szóltak)

2021. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Azt gondolom, ha egy férfi jó erősen rájuk üvöltött volna már attól is ott helyben össze vizelték volna magukat..gyáva alakok, akik arra büszkék hogy a gyengébbik nemmel keménykednek.
2021. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
egyenjogúság van , ott ahol férfi csak férfit verhet ott nincs egyenjogúság
2021. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Igazi magyar dakota pusztai csalad.
2021. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy a fidesz megosztó gyűlöletpolitikája mennyire működik.
2021. jún. 28. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
elképesztő ez a dk nyivákolás
2021. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít hogy mi miatt, ha ütnek valakit (az, hogy nőket, meg családtagokat, csak hab a tortán) az már egy nagyon primitív, agyatlan, önbíráskodó személyiségre utal.
2021. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!