Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is nagyon kimerült lesz...

Más is nagyon kimerült lesz attól, ha 2 óráig jó kedve van egy társaságban, vagy depressziós lennék? Nagyon leszív, de nem tudom miért.

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ajánlanám figyelmedbe bármelyik online értelmező szótárat.

Kezdésnek megnézhetnéd, hogy mit jelent az általad használt "depresszió" szó, mert nem jól használod.

Utánna meg nézz utánna az "introvertált" szónak is, hogy választ kapj a kérdésedre.

2021. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, mert introvertált vagyok.
2021. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv az introvertált klubban
2021. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont nemrég láttam ilyen képeket a neten, hogy mennyire kimerítő extrovertáltnak lenni vagy extrovertáltnak mutatni magad.


Amikor én társaságban vagyok, pár óra múlva nekem is jön az érzés, hogy kicsit egyedül szeretnék lenni. A munkahelyen a szüneteimet épp ezért egyedül töltöm, kell a 10-10 perc nyugalom, amikor nem beszél hozzám senki, csak egyedül vagyok a gondolataimmal.

2021. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem több idő kell ehhez, de átérzem. Nagyjából félnapos programnál egyik pillanatról a másikra teljesen leszívva érzem magam, minden előjel nélkül. Az a szerencsém, hogy ez az állapot nem tart sokáig, nagyon max félóra. Olyankor kicsit elvonulok, egyedül vagyok és utána mintha mi sem történt volna, megy tovább minden.

Eleinte zavart, de már megszoktam és tudom a miértjét, szóval mondhatni megbékéltem vele.

2021. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!