Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30-as nok akik feltek az...

30-as nok akik feltek az oregedestol, hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Hogy kellene? Nem lóg a mellem vagy a seggem, sportolok, jól érzem magam és ha nem lenne férjem még mindig lenne rám jópár jelentkező.


Semmi okom nincs a pánikra, az öregedéstől meg nem kell félni, mert az azt jelenti, hogy nem haltál meg fiatalon, hanem leéltél egy életet. Sajna ez az élettel jár.

2021. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Én 28 évesen is félek és nem tudom kezelni sehogyse. :(

Nehezíti a dolgot, hogy nem jó az egészségi állapotom illetve eddigi életem jórészt tanulással telt.

2021. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le titeket.

En teljesen megertem, mert en mar 23 evesen is feltem az oregedestol es szerintem ez media hatas. Mas mi lenne. Aztan 30-40 folott is fel az ember. En azt hittem ennyi idos koromra “kinovom “, de nem sikerult.

2021. júl. 6. 18:41
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Én 29 vagyok, abszolút nem félek. Most kezdődik csak az élet igazán 😊 főleg a sok tapasztalattal a hátam mögött

A testemet pedig elfogadtam

Molett vagyok, nem tökéletes. De én boldogan nézek a tükörbe és az önbizalmam es optimizmusom teljesen megmutatkozik rajtam aminek hála könnyen, gyorsan ismerkedem és sosem unatkozom😊

2021. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Legyszi ne pontozzatok le a valaszoloimat!! Nagyon jo valaszokat irtak.
2021. júl. 6. 23:12
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Tretinoinnal
2021. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

31 vagyok, sokat vigyorgok. Viszonylag apró vagyok, általában max.24-25-nek néznek, de inkább fiatalabbnak.

Szóval sehogy. Ha eljön, akkor majd állok elébe és mosolygok tovább, és NAGYON fogok figyelni arra, hogy ne hülye öreg legyek, aki mindentől fél, idegbeteg, irigy és morcos.

2021. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként én miért lettem lepontozva?
2021. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Én huszonévesen és harmincas éveimben nem féltem az öregedéstől, nem tudom, miért nem, egyszerűen nem foglalkoztam vele és tök jó volt. Ha felszaladt rám pár kiló, könnyen lement. Nem igazán volt eü problémám se. Aztán 40 után minden rossz lett, ez az egész szörnyű, nem tudom, mi van velem. Bőr, arc, kilók, egészség...nem jó, nem szép. Phuuu. Szóval bárcsak 30-as formában lehetnék újra. Örülnék neki.
2021. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ilballodellavita válasza:
38%
Arcra öregedés ellen a legjobb egy rutin, ebbe bőrgyógyász segíthet, és nem drága az alap rutin. A legfontosabb az SPF, mindenre is csoda összetevő. Öregedésre pedig retinol (bőrgyógyász jobban tudja természetesen) és C-vitamin. :)
2021. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!