Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz az olyan emberekr...

Mit gondolsz az olyan emberekről akik külföldön élnek, folyamatosan szidják az eredeti hazájukat és demózzák hogy ők milyen jól élnek kint?

Figyelt kérdés
De ezt kb napi szinten.

2021. júl. 6. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Valahol igazuk van és meg tudom érteni őket.

Hiszen sokan nem azért mennek külföldre, mert annyira ott akarnának lenni.


Szeretnének itthon lenni, szeretik az országukat, viszont látják a problémákat, látják, hogy egy kalap szar az egész és nem is igazán akar semmi változni a jó irányba. És ezek a problémák sokkal szembetűnőbbek akkor, amikor megtapasztalod milyen agy normálisan működő ország.

2021. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Meg lehet őket érteni. Nem Magyarországgal, hanem gondolom a kormánnyal és a fizetésekkel van bajuk. Itt M.o.-n minden párt egy kalap 💩 sajnos.. Ezért megy el a fiatalok többsége. Én is tervezek majd, ha addigra nem fog javulni az ország helyzete
2021. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Èn ugyan külföldön élek, és itt tényleg sokkal jobb élni, de föleg nem az anyagiak miatt, hanem az emberek sokkal pozitívabbak, nem rosszindulatúak, segítökészek, udvariasak, a környezet tiszta, rendes és ez az, ami miatt nekem mindenképpen megéri itt élni.

Anyagilag valamivel jobb, mint ha MO-on lennék, de nem nagyságrendekkel, viszont a mindennapok sokkal kellemesebbek.

2021. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Apám a szöges ellentéte annak amit irtal, teljesen bele van bolondulva Magyarországba es nem kepes elismerni hogy igenis van rossz oldala is az otthonletnek. Szerintem ez picit tultesz a honvagyon
2021. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Biztos vannak olyanok is, akik napi szinten szidják. Én azt tapasztalom, hogy ha (építő jellegű) kritikát merek megfogalmazni, akkor jön, hogy szidom. Én és sok magyar is azt szeretné, ha élhetőbb, rendezettebb, jobban működő ország lenne Magyarország. Azok, akik sokat járnak nyugaton, de állítom, hogy keleten is, látják, hogy mi az ami nem jól működik. A válasz nem az, hogy igen nézzük meg mit lehetne tenni, hanem, hogy húzzál akkor nyugatra stb. Miért jó ez? Homokba dugni a fejünket, hogy minden szuper és nincs min javítani. Az ember szeretné megosztani a tapasztalatát, hogy segítsen.
2021. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Valami nincs rendben nálunk, de azok esetében sem, akik kimennek, és mégis "Mo. milyen tuti jó" gondolkodásuk megmaradt.
2021. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van azért, mert nem csak ott lehet jobban élni, idehaza szándékosan lecsúsztatták az országot jó régen, és gondolom jó pár évre előre.

Én haragszom a magyarokra mert beletörődnek ami van, más országokban ki élné ezt az életet? Kisebb problémákat is úgy oldanak meg hogy kukák repülnek autókat gyújtanak ki, nyilván ez sem megoldás de ez a célravezető úgy tűnik.


Ez az ország most annak jó aki bűnözésből él, vagy vállalkozó, komoly beosztású valakiknek. Azok kitudják fizetni ezeket az árakat, ráadásul nem is nézik mit pakolnak a kosárba, mindenki szájából azt hallani most nem érdemes ingatlant venni, építkezni, de még felújítani sem, a pénzesek ez idő alatt is ugyanúgy építkeznek. Nehezen hihető de van ahol nem számít a pénz.

2021. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Igazuk van. Ha problémád van vele, akkor okold azokat akik képtelenek irányítani ezt az országot.


Nem kell minden áron mélymagyarnak lenni aki akkor is büszke a hazájára, ha az kizsákmányolja, tönkre teszi, és elveszi tőle a lehetőséget egy emberhez méltó életre.


Ebben a szituációban az az óriási szégyen, hogy itt nem lehet normálisan megélni.

2021. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!