Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerek pár vegánt mind...

Ismerek pár vegánt mind nagyon el van szálva magáto még a vegetáriánusokat is lenézik ,közben titokban nem vegán dolgogat is esznek.? Mitöl ilyen(ál)menők miért érzik különbnek magukat

Figyelt kérdés
Közben meg szédülnek az éhségtöl.erejük 0.
2021. júl. 7. 15:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%
Mert zöldet szarnak.
2021. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez olyan, mint Szájer a kereszténységével
2021. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is ismerek ilyen csajt, vegán, meg mentsük meg az állatokat, de azért időnként lecsúszik a Big Mac...
2021. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, nem jól közelíted meg a kérdést.

Nem azért ilyenek mert vegánok. Ők ilyenek ÉS ebbe beletartozik, hogy MOST éppen vegánnak lenni divat közöttük és arra vannak fel.

Ha holnap valamelyik nekik menő celeb kitalálja, hogy az a nagy arc aki nyersen eszi a húst, akkor hipp-hopp ők lennének a legnagyobb húsevők és pontosan ugyanígy viselkednének miközben folyna a vér a szájukból.

Az hogy valaki eszik-e húst vagy éppen egyáltalán nem eszik állati terméket az egy saját döntés. lehet vele egyetérteni vagy nem, magánügy ha önként teszi és nem kisgyerek.

Akikre te gondolsz azok mindig ilyenek, mindig azt hiszik, hogy többek másoknál. Megkeresik hozzá azt az aktuális külsőséget amivel ezt szerintük alá lehet ezt támasztani és ennyi. Ha 20 évvel korábban születnek meg akkor ők lettek volna azok akik csak mindenféle bioterméket esznek és lenézik azokat akik normál sárgarépát vesznek meg, miközben nekik sem lett volna pénzük állandóan bioételeket venni csak amikor mások is látják őket.

2021. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Mi a franc köze van ennek a POLITIKÁHOZ?


Meg nem tudom, aki teletömi magát szénhidráttal, növényi fehérjével, és zsírral az sok minden, csak nem szédül az éhségtől.

Vágj be egy kiló sárgabarackot, ami tele van cukorral, egy napig nem vagy éhes.

2021. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Azt bírom amikor az étkezési szokásai miatt elítélnek az emberek 😀 sokan azt hiszik mert valaki nem eszik húst belelát a mélyébe a gondolatainak

Én pl leszarom ki mit eszik ha húst akkor legyen, tok nem érdekel. És nem vagyok ellene.

2021. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Például miket esznek ami szerinted nem is vegán? Lehet csak te hiszed azt mert vegánban van már pecsenyezsírral vagy akár füstölt szárazkolbásszal kísértetiesen egyező termék és te csak hiszed, hogy éppen valami nem vegánt eszik.
2021. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7# pl normal gumicukor,vegánnak hitt felvagottak,normál pizza,vajstb.
2021. júl. 7. 16:17
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
8. Aki ilyeneket eszik az nem nevezi magát vegánnak de még csak nem is vegetáriánus. Valószínűleg csak hússzegény diétát folytat egészségügyi vagy környzetvédelmi célokból és te fogod rájuk, hogy ők "a vegánok"!
2021. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9# onnan tudom hogy hangoztatjá. !k hogy vegánok
2021. júl. 7. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!