Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolnak rólam teljesen...

Miért gondolnak rólam teljesen mást mint ami vagyok?

Figyelt kérdés

36 éves 3 gyerekes családapa vagyok. Haverok már rég lemorzsolódtak, a családnak élek, néha összefutunk más családosokkal. Dolgozom, van hobbim, soha nem ittam, soha nem kábítóztam, nem dohányzom, barátnöm is 3 volt összesen. Kb ennyi.

Ehhez képest bárki aki megismer azt nézi ki belölem, hogy huszonéves vagyok, csajozni járok a fesztiválokra, drogozok, iszok, stb. és valami partyarc vagyok aki egy szemétláda a nökkel és kihasználja öket. Nem nagyon értem, általában szükszavú vagyok, nem beszélek hülyeségeket, nem adok okot hogy ilyet higgyenek. Sport közben megismertem egy férfit, azzal jött nekem, hogy te fiatalként bulizgathatsz még … azt hitte 25 körül vagyok. Meg azt mondja, hogy te alig várod már a Balaton Sound elindítását (soha nem voltam ott). Csajok is mindig azt hiszik, hogy én egy “újabb lyukat akarok az övemre” pedig csak udvarias vagyok velük, pl megfogom az ajtót. Munkatársak is ugyanez, azt hiszik én valami elvetemült alak vagyok amíg meg nem ismernek.

Amikor kiderül, hogy családom van, nem járok sehova, amikor látnak a gyerekeimmel, mindig megy a nézés, hogy azta. Bár a betegebb emberek szokták azt hinni amikor a nagylányommal vagyok, hogy a barátnöm (nagyon beteg!).

Mit tudnék tenni? Abszolút nem menözök, nem játszom az agyam, nem mondok semmit. Kedves vagyok. Miért ez az ítélet felém? Mégha csajozósnak is néz valaki mondjuk kinézetre, akkor miért kell a legrosszabb nökihasználó, bulizóra gondolni?


2021. júl. 10. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Mert az emberek az előítéleteikből indulnak ki. Nem tudsz mást tenni mint hogy tojsz rájuk magasról, és kijavítod őket nevetve hogy "nem, neeem, háromgyerekes családapa vagyok,nem érdekel a balatonsound meg a buli"
2021. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom korodhoz képest jobb formában vagy, mint az átlag. Ha jól nézel ki és fiatalos vagy, akkor nem meglepő, hogy egyből így ítélnek meg.
2021. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Most panaszkodni akarsz vagy dicsekedni?
2021. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nagyon fiatalnak nézel ki. és az idősebb korosztály azt hiszi, minden fiatal csak iszik, bulizik meg kefél
2021. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!