Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a vaterán valamire licitálo...

Ha a vaterán valamire licitálok és én nyerek majd akkor muszáj megvennem?

Figyelt kérdés
Még egy hét van a licitből de nem licitálnak túl engem sajnos. Meggondoltam magam, mert az adott terméket meg lehet venni neten pár száz forintért. Ha én nyerek akkor kötelező megvenni?
2021. júl. 11. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem kötelező, akkor fölteszi újra a hirdetést a vevő.
2021. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
*eladó
2021. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

De, igenis meg kell vennie:


[link]

2021. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
A gyakorlatban nem kötelező, mert a büdös életben nem fog soha senki ezért pereskedni. Kapsz egy negatívot és ennyi.
2021. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a megbízhatatlannak fognak tartani és ez negatívan befolyásolja a legközelebbi licitjeidet./kizárnak, nem licitálhatsz, törlik a licitedet stb./
2021. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Amíg nem regelsz egy másik számról. Érdemes tartani egyet a rendes liciteknek (100%-os eladóktól vásárláshoz, akik úgyse adnak negatívot, mert félnek a bosszúnegatívtól), egyet amivel kérdezel (sok eladó már akkor letilt, ha kérdést teszel fel), egyet pedig azokra az eladókra, akik problémásnak látszanak vagy 100% alatt vannak.
2021. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én még csak most regisztráltam. Sosem vettem semmit és nem is licitáltam. A barátok köztes liciten akartam venni egy dolgot de megláttam, hogy neten fent van pár száz forintért. Tehát engem nem nagyon befolyásol, hogy negativat kapok mert nem akarok rendelni sem semmit továbbra sem.
2021. júl. 11. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg van olyan funkció, hogy licittörlést lehet kérni, ha jófej az eladó, törli a licitet. Nem kell magyarázkodni, csak hogy meggondoltad magad. Ha mégsem veszed meg a dolgot vagy negatív értékelés kapsz, vagy ha meg tudod beszélni az eladóval, semlegeset.
2021. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kértem egy licittörlést. Meglátjuk reagálnak-e rá...
2021. júl. 14. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!