Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak idős korukra...

A férfiaknak idős korukra magasabb lesz a beszédhangjuk, vagy ez csak emberfüggő? Esetleg van, akinek még tovább mélyül idős korra? Mi a legjellemzőbb?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Olyannal szerintem még nem találkoztam akinek idősebb korára magasabbá vált volna a hangja, szerintem ha bármi, akkor inkább az ellenkezője igaz, és valamicskét mélyül a hangja az embereknek. (Nemtől függetlenül) Tehát ha egy 40-es ember megszólal, akkor az esetek többségében szerintem azonnal rá lehet jönni, hogy nem egy 20-as éveiben járó emberről van szó. Lehet nem is feltétlen mélyül a hang, inkább csak a hangszín változik meg, de azt semmiképpen sem mondanám, hogy magasabb lesz.
2021. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!