Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki unja már a hőséget?Ki az...

Ki unja már a hőséget?Ki az aki meglátja az időjárás jelentésben hogy 39 fok lesz és szinte rosszul érzi magát?

Figyelt kérdés
Amikor megláttam hogy holnap 36 fok lesz itt Pesten,az első ami eszembe jutott hogy na megint egy nehéz nap vár rám.Másnak is vannak ilyen gondolatai?

2021. júl. 12. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem! Ha 30 fölött van, akkor minden programot lemondok, és tudom, hogy a ventilátor előtt fogom tölteni az egész napomat filmnézéssel. Marhára unom már, de jobb mint elpusztulni a szabadban.
2021. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy kínlódás a meleg. Világ életemben a hideget szerettem, még amikor fázom, akkor is a hideget választanám a meleg helyett. Hideg ellen könnyebb védekezni is ruhával vagy fűtéssel, a meleg elől sokkal nehezebb elmenekülni, ha nincs légkondi, barlang, pince vagy fürdőhely a közelben.


A melegben nem tudok dolgozni se, pedig most is egy határidős munkával zaklatnak, de totál lebénít a hőség. Járni is alig bírok, kb. olyan vagyok, mint egy zombi.

2021. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Én azt szeretném, ha egész évben ilyen idő lenne.
2021. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is jó lenne, ha egész évben ilyen 30-34 fok lenne, este meg ilyen 20-24 fok. Annyira jó este kimenni az erkélyre és élvezni a jóidőt. :) Szeretem a meleget.
2021. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Hideg ellen könnyebb? -20ban húzhatsz bármilyen kesztyűt magadra meg cipőt, szétfagynak a végtagjaid, csak idő kérdése.
2021. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem a meleget, csak nem bírom annyira, a teljesítőképességem a töredékére esik vissza, pihenni sem tudok melegben, csak forgolódok. Sok minden eddig nem jutott nekem az életben, de szerencsére a szobámat és a 20+ éves autómat is sikerült klímásítani, valamint a munkahelyemen is van klíma (már ha éppen működik :D), így én igazából könnyen vagyok. Ha választani kell, akkor inkább legyen meleg, mint hideg. Poénból szoktam még mondani, bírom a meleget, csak legyen klíma. :D
2021. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
5: Na jó, azért a -20 fok már nagyon extrém nálunk, annyi csak pár évente fordul elő, az is legfeljebb egy-két napig. Ilyen alapon 50 fokban se nagyon lehet mit tenni, azt már a legtöbb légkondi se bírja visszafogni. De én pl. sosem nyafogok télen, hogy de utálom a hideget, meg más évszakokban sem. Nyáron viszont mintha kínoznának.
2021. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Mivel sokat fotózom, elsősorban a napsütést szeretem. Ilyenkor lehet a legszebb képeket készíteni. Igaz, ehhez 28-30 fok is elegendő lenne. Viszont ha 38 fok van, nincs mit tenni, neki kell gyürkőzni. Ilyenkor világos színű ruhát veszek fel, mert az kevésbé vonzza a napot. Hűtött vizet mindig viszek magammal, igaz, az fél óra alatt langyossá válik, ezért útközben gyakran megállok venni egyet, vagy keresek valahol egy ivókutat. Így akár órákig is bírom a hőséget.
2021. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Holnap délelőtt irodán leszek, amiben nincs légkondi, és pont betűz a nap. Délután kórházban dolgozom, hosszú nadrág, köpeny, maszk...

Nekem sokat segít a vizes kendő a nyakamban, amit rendszeresen újra bevizezek. Legjobb egy nagyobb vizes törülköző, de az munka közben sajnos nem viselhetek, meg kell elégedni egy kis fehér kendővel! :D

Itthon nagyszülők lesznek a srácaimmal, ők már tudják, mikor melyik redőnyt húzgálják fel-le hőség ellen, s persze reggel bekapcsolom nekik a légkondit!

2021. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes módon szabadban, a napon sokkal jobban viselem én is, mint bent, a fülledt, sötét szobában, gép előtt. Most is inkább kimennék, de dolgoznom kell. Éjjel az erkélyen pont jó idő van.


2 -es voltam.

2021. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!