Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha kapnál 24 órára...

Mit tennél ha kapnál 24 órára egy vadonat új BMW-t Budapesten, korlátlan kilométer használatra? Feltételek a megjegyzésben.

Figyelt kérdés

Budapestet elhagyhatod de Magyarországot nem. 24 órán belül vissza kell adnod Budapesten egy általad kiválasztott ponton.

Ha ütközöl vele S nem voltál ittas nem engedted át másnak a vezetést és nem versenyeztél akkor 100 000 Ft ot fizetsz a többit a biztosító állja. Ellenkező esetben radterhelik az autó árát. Akkor is ha nem viszed vissza még másnap. Ellenben ha úgy viszed vissza másnap hogy 24 órán belül és minden más felsorolt szabályt is betartottál akkor számíthatsz máskor is ilyen lehetőségre esetleg vadonatúj Mercedesszel is.


2021. júl. 12. 20:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám. De nagyon mást nem. Most őszintén, autó egy napra nem nagyon jelent semmit, akármilyen vadiúj is.
2021. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne.
2021. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék vele egy kört, de ennyi. Azért egy autó, pláne ha csak egy BMW nem egy olyan húdenagy dolog.
2021. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

Elmennék vele kapuvárra, televásárolnám a kocsit, de úgy rendesen, plafonig, aztán go haza, ha belefér akkor 2x, utána visszavinném.

Ha van rajta vonóhorog, akkor futóval, ugyan ez, pluszba vinnék haza cementet/téglát/meszet, ezenfelül a sok hulladék vasat ami a kertben van leadnám, mivel eléggé útban van.

2021. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Vonóhorog nincs. Miért pont Kapuvár S ott mit vennél?
2021. júl. 12. 21:08
 6/33 A kérdező kommentje:
Hogy befér 2x e? Ja azt elfelejtettem leírni ha elkapnak gyorshajtásért tilosban parkolásért barmiért az nem feltétel szegesés ha kifizeted ellenben a jogsid ha a hatóság miatt ha ugrik akkor ugrik
2021. júl. 12. 21:11
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell kapuvárnak lennie, csak az jutott eszembe mert ott már jártam, leginkább kézi barkácsgépeket/villanymotorokat/benzinmotorokat/hegesztőgépet/meg ilyen dolgokat.


A saját autómmal nem vállalnám be, műszakin gond nélkül átmegy kategória, de üzembiztosnak nem mondanám.

2021. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy 2x belefér hogy időben, most így fejből nem tudom hány perc lenne oda-vissza illetve mennyire bírnám a vezetést ilyen hosszú távon.
2021. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

#6:

Ezekkel a gyökér feltételeiddel csak elrettented az embereket. 😃

2021. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Tudom jobb lenne ha vissza se kéne adni:))
2021. júl. 12. 21:45
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!