Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Semmi kedvem az élethez, mit...

Semmi kedvem az élethez, mit csináljak?

Figyelt kérdés
full depressziós vagyok, már semmi nem tesz boldoggá. ahogy telnek az évek minden egyre szarabb. felkelni sincs kedvem reggelente, legszívesebben örökké aludnék. tegnap este kínomban bebąsztam de utána fizikailag is rosszul lettem, nem csak lelkileg. barátnőm még soha nem volt, barátaim se (mondjuk az utóbbi nem hiányzik). semmi nem érdekel, akármit dolgoznék, utálnám. 18/f
2021. júl. 12. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A pia nem fog segiteni csak rontani, tedd le, sportolj valamit, szerezz baratokat baratnot, talalj celt az eletednek, foglald le magad valami aktiv hobbival, a lenyeg h ne gondolkozz tul sokat a problemadon mert meg jobban bele fogsz sulyedni.
2021. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"szerezz baratokat baratnot, talalj celt az eletednek,"

mondani könnyű. egész életemben introvertált voltam, suliban elsőtől kezdve b.szogattak a többiek, emiatt még nehezebb bármilyen emberi kapcsolatot kialakítanom

2021. júl. 12. 23:46
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Fiatal vagy te még ehhez.


Csak unatkozol. Kezdj magaddal valamit ahogy írják.


Majd ha 30 x éves leszel és sehova nem haladsz csak lejebb azt hiszed nincs lejebb de mégis és senkid nem lesz, se szülők se testvér se párod se barátaid.


Na majd akkor tedd fel újra.

2021. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Akkor legyen ez a celod, eroltesd meg magad es szerezz egy baratot, sokan vannak ugy mint te oket kell megtalald mert valszeg ok ertenek meg legjobban.
2021. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Építs egy tesla tekercset
2021. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Én is világ életemben introvertált voltam, szereztem olyan irodai munkát, ahol egyedül lehetek és csak nagyritkán kell emberekkel találkozni. Ettől függetlenül barátaim mindig is voltak/vannak, csak nem tartok rájuk fizikai igényt havonta 1 napnál többet.


Viszont nekem van hozzá való hobbim, írás, olvasás, tanulgatás ami érdekel.

2021. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Előbb magadat szedd rendbe, utána jöhet a barátnő. Kérhetsz segítséget pszichológustól is, nem szégyen. Próbálj célt találni az életednek, vagy ha semmi az ég világon nem foglalkoztat akkor használd arra a cselekvőképességed, hogy másokon segíts. Önkénteskedj kutyamenhelyen, jótékonysági szervezetben, menj el egy szemétszedő akcióra,akármi. Ha jót teszel másokkal, téged is jó érzés tölt majd el, és ezeken a helyeken általában nyitott, kedves emberek vannak, szóval még barátokat is szerezhetsz.
2021. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha teheted, akkor minél hamarabb menj el pszichológushoz, de tényleg. Segíteni fog kihúzni a csávából.
2021. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Majd én leszek a barátod
2021. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy találsz valkit, akivel sok a közös, vagy menj el pszichológushoz vagy pszichiáterhez. Ameddig ilyen állapotban vagy, nehezen is fogsz tudni batátokat szerezni, barátnőt meg főleg.
2021. júl. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!