Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adjam fel? Többi lent.

Adjam fel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom dagadt vagyok. Már 2 éve, hogy próbálok változtatni, de egyszerűen nem sikerült. Lement 15kg de ugyanolyan hájas vagyok. Kondiba is járok 1 éve , fekvenyomásban 20kg ről 80kg, guggolásban 100kg ig fejlődtem, de kinézetben semmi nem látszik, hiába van jó étrendem is... Elegem van, hogy bármit csinálok semmi hatása, és már utolsó szikra motivációm is kezd elveszni. Azt sem tudom eddig hogyan tartottam fel 0 eredménnyel. Van értelme egyáltalán ilyen életet érni, hogy tulajdonképpen, minden szigorban van de semmi látszata ? Azon gondolkozom, hogy amikor meg sem mozdultam sem voltam más, de akkor legalább ehettem meg azt csinálhattam egész nap amit akartam. Nem kellet folyton edzeni menni, sütögetni, méregetni és tulajdonképpen ugyanígy néztem ki. Mi értelme így ennek ? 20F
2021. júl. 13. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
15 kiló mindenképp meglátszik, az nem nulla eredmény, súlyzós edzés nem fogyásra való hanem izomépítésre, ha két éve csinálod már kitartóbb vagy az átlagnál.
2021. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen a genetikánk. Kemény diétával és edzéssel lefogytam én is, vagy 25 kilót. Nagyon keményen diétáztam, grammra ki volt számolva minden, heti 4 edzés. Ahogy abbahagyom, rögtön elkezd vissza kúszni, pedig nem zabálok, csak kb eszek, mint mások, azt a kaját amit főzünk. Attól én már hízok. Nincs édesség, meg süti, csak a főttkaja, már 15 kiló vissza jött 1 év alatt.

Mi zsírt építünk nem izmot, az nem megy. Én is erős voltam, még a 150 kilóba is beleguggoltam egyet kettőt, de tréül néztem ki.

2021. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!