Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arra szerintetek lehet olyan...

Arra szerintetek lehet olyan nőt találni pénzért, aki eljön velem ruhát vásárolni nekem?

Figyelt kérdés
Magyarul segít nekem ruhát venni. Utálom az ilyen helyeket sose talalok semmit választani se tudok segítségre van szükség. Erre feladnek egy hirdetést hogy önéletrajz lehet jelentkezni az úgy jó? Nektek mi a véleményetek hülyeség lenne e? Sok ruhát ki hiztam pólókat még hosszú farmerban kell járnom mert halász farmert is ki hiztam. Szóval valaki kell aki jön támogat segít mindenben. És ezt vajon mennyiért vállalná bárki is. Mit gondoltok? Köszi.

2021. júl. 14. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyád ingyen is segít. Erre vannak a stylistok, csak be kell jelentkezned valahová.
2021. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis városban 10000 Ft.
2021. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell önéletrajz egy ruhavásárláshoz?

Amúgy az üzletekben az eladók is szívesen segítenek, azért vannak ott.

2021. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy az üzletekben az eladók is szívesen segítenek, azért vannak ott.


Szerintem ezt ő nem vágja, mert eddig mindent az anyja vett neki.

2021. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Önéletrajz 😀😀😀

Motivációs levél nem kell esetleg? Vagy egyéb ajánlások?

Idáig amúgy ki segített ruhát venni?

2021. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, amit Paris Hilton, ő is "öribarit" keresett, bár ő egy TV-s valóságshow-ig süllyedt, de neked elég lesz egy "ruha shopping-bari kerestetik" hírdetés is.
2021. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség igen. Erre vannak szakmák, mint a stylist és a stílustanácsadó, soknál ki is van írva, hogy mennyibe kerül, ha elmennek veled ruhát venni.
2021. júl. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!