Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi nevetséges ha fiatalos...

Férfi nevetséges ha fiatalos dolgokat csinál?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amik szánalmassá és nevetségessé tesznek egy felnőtt férfit ha fiatalosnak tartott dolgokat csinál.


Pl. sport, edzőtermekben nagyobbrészt 14-35 éves korosztályt látni és sok más.sportban is.


A 40esek már.kisebbségben vannak.



Aztán öltözködés, ismerkedés, ezekben mik azok amik.nevetségessé tehetik?



2021. júl. 14. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is... ez annyit jelent csak ,hogy élsz.. :)

Egyébként edzőteremben nem egy 50-60 év körüli idősebb urat is láttam már, középkorú férfi esetén meg ne vicceljünk már..

Öltözködésben nem tudok mit elképzelni, talán olyan lenne nevetséges, amin egy 25eves ferfin is.. semmivel nem különb dolgok.

2021. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki edzőterembe járni! Miért lenne az, akár 70 évesen is? Amíg bírod és élvezed, mindent bele! Inkább az a ciki, amikor valaki erőltetni akarja a kamasz-szlenget, vagy bármi mást.
2021. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ma az edzőteremben láttam egy kb. 60-as "öregasszonyt", banyatankkal, aki lefutott kb. egy félmaratont, miközben hallásra tárgyalóképes angol nyelvtudással beszélt valakivel feltételezhetően munka miatt.


Nehogy azt hidd, hogy 40 felett megáll az élet. Úgy éld az életedet, ahogy jónak látod (amíg nem ártasz vele senkinek).

2021. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Edzőtermekben messze nem csak 35-ig vannak emberek. Nyilván élsportoknál van egy életszakasz amikor csúcsra lehet járatni a testet. De ettől méga sport sport marad.


Én túrázni szoktam ott amúgy főleg 40+ emberek vannak, van aki 50-60 évesen lefut 100 km távokat.


Van ismerősöm akivel elmegyek simán 40-50 km túrára, és 60+ nő. Az öltözködéséről, mozgásáról, alakjáról nem állapítanád meg, hogy annyi, nyilván arcra, bőrre öregszik az ember.

2021. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!