Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lefeküdnétek párszor egy...

Lefeküdnétek párszor egy idősebb ( 50-60 körüli) főnökkel ha a havi fizetésed mondjuk egy millió és van adósságod és közel vagy, hogy pl. felmondják a házhiteled amit viszont ebből kitudod fizetni?

Figyelt kérdés

A kérdés nem komoly.


Csak beszélgettünk a barátnőkkel erről.


Én azt mondtam, hogy igen ha kihúz a bajból és utána le is lépek.


Tudom ez kimeríti azt a bizonyos fogalmat,de ha ilyen szar helyzetben lennék és nem tudom másodállással megoldani stb akkor én ezt választanám.


Persze voltak szidások, volt aki mellettem szólt.


Ti mit tennétek ha egy pl. csak egy ilyen helyzet mentene meg?



2021. júl. 14. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ilyen helyzetben miért ne? Egyébként se vagyok egy szentfazék ilyen téren, talán még tetszene is. Persze, ha amúgy taszít a főnök akkor utána én is felmondanék, de ha olyan kilátástalan a helyzet akkor nem mondanék nemet. Nem lány vagyok (a privizőknek). :D
2021. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég megfontolandó.


Elsőre hülye lennék nem igent mondani erre, de, ha jobban belegondolsz, nem írunk erről szerződést, hogy heti x dugás fejében a fizetésen valamennyi százalékkal nől.


A főnök meg hülye lenne ezzel nem visszaélni.


Gondolj bele, mit tudok csinálni, ha nem adja meg az emelést? Felmondok? Ok, egy perc alatt jön más a helyemre. Bepanaszolom? Letagadja. Amúgy is, mivel bizonyítom?


Erről egy eset jut eszembe, amit hallottam, amikor a hallgató megkérdezte a tanárt, hogy mivel érhetné el, hogy ne vágja meg, mire a tanár azt felelte, hogy, ha leszopja, átengedi, erre a nő leszopta és a tanár megbuktatta.

2021. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha előre ideadja és nem egy hányinger a pasi, akkor miért ne? De ha egyik feltétel nem teljesül akkor nem! 😂
2021. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igazad van.


De mondjuk ha tényleg fizet.


Persze szerződésbe nem írja bele. De ha minden alkalommal oda is ad pár százezret vagy oda adja előre és akkor meg benned van a félsz is ha nem mész el akkor ki is rúg de viszont azt a pénzt amit már oda ad azt betudod fizetni erre arra.


Addig csinálod h mielőtt lelépsz legyen már másik munkahelyed. Én ha ilyen helyzetben lennék akkor ezt tenném.

2021. júl. 14. 21:27
 5/21 A kérdező kommentje:

Igazad van 😂


Ilyenekre szoktam mondani, hogy azért van a kutyapóz h ne lássam 😂

2021. júl. 14. 21:28
 6/21 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit nem értem a kérdést,az elég f..za hely lehet ahol 1 millát meg lehet keresni havonta,nem értem mi szükségem lenne rá.


De tegyük fel így is adósságba vagyok,nem hiszem hogy felállna egy ilyen idős nőre,de szereznék valami potencianövelőt (amúgy is használok néha),szóval igen...

2021. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Attól nem félnék hogy kirug. Rengeteg munkahely létezik.
2021. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
kutyapóz... eléd teszi a pénzt motivációként ő meg mögötted van :D amúgy ez a kommented tetszett, ötletes. és mi van akkor, ha eljössz a cégtől, de kapcsolatban maradtok és úgy szexeltek? Akkor nincs meg a hátulütője, hogy mondjuk kiderül vagy hátrányos megkülönböztetés ér a munkahelyen emiatt.
2021. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam. Hanem bevagy jelentve 8 órába és keresel pl nettó 200-250-et mindegy, de becsúsztál 1-2 dologgal és kapnál egy olyan ajánlatot hna fizetésedet úgy hozza ki h kapsz így összesen egymilliót ha párszor lefekszel vele
2021. júl. 14. 21:31
 10/21 A kérdező kommentje:

Szerintem letiltanám vagy nem tudom. Meg hát honnan tudná hova akarok menni dolgozni?


Lehet összeszedek annyi pénzt h ki is fizetem a lakáshitelt ( jó ez is hülyeség de pl.) Aztán elég a kis sarki bolt is munkának.

2021. júl. 14. 21:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!