Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok gyökér az...

Miért van ilyen sok gyökér az oldalon?

Figyelt kérdés
Mi értelme van annak, hogy kitalálnak történeteket és szórakozásból lepontoznak másokat?
2021. júl. 16. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Valakinek ettól áll a kuki, vagy nedvesedik a nuni, hogy másokat lepontozhat (ok nélkül).
2021. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan olyan arányban vannak itt bunkók mint bárhol máshol az országban. Engem mondjuk jobban zavar amikor a nulla élettapasztalattal rendelkező senkiháziak hülyeségeket válaszolgatnak a saját elképzelt világuk szabályai alapján.
2021. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Engem a politika kategóriába szoktak mindig felidegesíteni a tömény gyűlölettel.

Pedig szeretek politizálni (kulturált keretek között!),csak ugye a sok unatkozó senkiháziban olyan sok,tömény,mértéktelen gyűlölet van,hogy az hányinger.

2021. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Új vagyok az oldalon és teljesen korrekt válaszokon láttam 0%-ot. Egyébként köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 16. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen,ez itt sajnos nem ritka,hogy megy a lepontozó bajnokság.:(


Szoktam pontozni igen,én is. Na de normálisan szoktam nyomogatni a zöld,a zöld-piros és a piros gombokat.

2021. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Ja sok a szerencse csomag itt és az agyilag beteg is.Ezt viccen kívül mondom.Nekem néha olyan elmebeteg fenyegető levelek jönnek hogy az nemigaz.

Sok a nem normális.Ilyenkor tiltani kell és nem szóba állni pszichiátriai esetekkel.Lepontozás is megy de az inkább nevetséges és főleg mikor azt nyomják le akinek igaza van csupán hogy nehogymár de attól az igazság még igazság marad bár sok embernek az fáj

2021. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez a pontozásos dolog miért olyan fontos? Fizetést kapsz érte? Vagy tárgyjutalmat? Nem.

Akkor ne izgasd emiatt magad.

2021. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak itt hülye a többség, hanem mindenhol, mert ilyenek az emberek. Értelmes, kulturált ember elég keves van. Talán 10-ből 1, a többi különböző mértékben primitiv baromállat, taho, elmebeteg.
2021. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az oldal folyamatosan süllyed és egyre jobban elavul, egyre inkább trollok és frusztrált emberek fogják használni.

Viszont sok magyar oldalon pont ugyanez megy. Épp most voltam egy chaten, és legnagyobb okoskodó egy beképzelt 40es férfi, aki mint kiderült, a hatalmas intelligenciáját csak a neten tudja használni, mert am 20 éve gyári munkás :D

Szóval a magyarok többsége hangember. amíg dumálni és kötekedni kell, nincs semmi gond, csak a gyakorlatban nem képesek mérhető teljesítményre.

Na most ilyen emberek persze hogy a neten kiélhetik magukat. Adott mondjuk egy frusztrált 40 éves titkárnő, aki feljön ide, és jól "megnevel" nálánál okosabb fiatal mérnökök mondjuk, vagy feljön Árufeltöltő Béla megmondani neked, máskor feltehetsz-e ilyen kérdést, hiszen a főnökének nem mer visszaszólni, ha meg az utcán kötekedne, fél órán belül nyakon vágnák.

2023. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!