Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább olyan...

Mi volt a legdurvább olyan eset amikor túl naivan álltál egy szituációhoz és utólag jöttél rá hogy nagyon át lettél verve, vagy le lettél húzva anyagilag?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolat úgy általánosan.

Egyébként pedig, hogy konkrétum legyen. Amikor lakást vettem, a hitelszerződést közjegyzővel is hitelesíttetni kellett. Elvonultunk a közjegyzőhöz, átrágtuk az egészet, hitelesített nem kevés pénzért. Aztán mikor minden elkészült, akkor vettem észre, hogy elírta a születési helyemet. Amikor szóátettem, készségesen javította, újra égig kellett ülni a szeánszot, ahol mindent felolvas, tájékoztat stb, meg kifizetni újra a díját, amikor kérőre vontam, hogy ez hogy, akkor még ő sértődött meg, hogy hatósági áras a dolog és neki nem is éri meg csinálni ezt óránként 40-50k körüli díjon, hiába ő rontotta el, ki kell fizetni

2021. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megbíztam egy internetes "barátban" akit hónapok óta ismertem, na lehúzott 600 ezerrel 😂
2021. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag nem volt semmi.

De voltak barátaim, akiket nagyon szerettem, sok időt töltöttünk együtt, mindent meg tudtunk beszélni, jól szórakoztunk együtt, támogattuk egymást stb. Kiderült, hogy ők nem barátként gondoltak rám, hanem szerelmesek voltak belém. Utólag belegondolva rájöhettem volna.

2021. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag nekem sem volt semmi ilyen (lekopogva).

Viszont, #3-hoz hasonlóan jártam én is. Volt egy valaki, akit hosszú éveken át barátomnak hittem, voltak közös programok, mindenről tudtunk beszélni (...). Aztán egyszer csak kibukott belőle, hogy szerelmes belém és bennem sem csak barátot lát.

Hamarabb kellett volna kapcsolnom, utólag már én is látom.

2021. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Húszas-harmincas éveim környékén én is ráfizettem pár jóindulatú kölcsönre. Öt-hat számjegyűekre.

Ezen tapasztalatok nyomán visszafejlődött a segítőkészségem ilyen téren:)

2021. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2es, 3as és ez hogy érintett titeket? Meglepődtetek vagy haragudtatok? Én a túloldalon voltam/vagyok.. :)
2021. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, egyedülálló, szerelők, kivitelezők lehúztak egy párszor sajnos, pedig figyelek, de előfordul így is.
2021. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#6 Úgy érintett, hogy b*ssza meg a jó édes k*rva anyját:D Nemsokára megyek feljelenteni a kis férget :) Aztán majd feldughatja magának a pénzemet


#2 es voltam

2021. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6os vagyok, 3as-4esre gondoltam, bocsi :D
2021. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem gond:D
2021. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!