Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rám akadt egy nagyon fiatal...

Rám akadt egy nagyon fiatal csajszi mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Egy kis városban élünk eddig látásból ismertem csak,de tegnap elkezdett követni instán,minden képemet likeolja stb. őszintén megmondom hogy nekem is tetszik ez a lány és ezért vagyok problémába,mert legszívesebben én is akarnék tőle valamit.


De még csak 15 éves ha jól tudom én meg 28,ebből lehetne bármi baj?

Vagy inkább szóljak a szüleinek ha "eldurvul a helyzet"?Az anyját ismerem egy oltári nagy k..va,szóval nem tudom mit szólna ehhez az egészhez.


Mi lenne ilyenkor a helyes?


2021. júl. 19. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor az a helyes, ha teljesen figyelmen kívül hagyod
2021. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Kerülni, tiltani.

15 éves csajok testileg már rendben vannak de agyilag nagyon nem, csak a bajod lehet belőle.

Komoly kapcsolatot se akarj tőle, most kezd el élni, bulizni, fiúzni szóval csak a gond lesz vele, te meg nem akarsz 30 éves fejjel tinidiszkóba járni és összeszedni minden hétvégén takony részegen.

Ne...

2021. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha férfi vagy, akkor a fityisz nem fog elítélni. Azonos neműek között tilos 18 alatt.
2021. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ő még egy kislány. Ne törődj vele hagyd őt. Ha a szüleit nem érdekelné, akkor sem. Ez nem helyes.
2021. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Mindenképpen beszéld ezt meg vele. Ő még csak most kamaszodik, kiskorú.

Hogy ne durvuljon el a szitu mondd el neki, hogy te mit tartasz helyesnek ebben a helyzetben.A kommunikáció nagyon fontos ilyenkor.

2021. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmit koptatáson kivül , nulla üzenet küldés nulla találka .
2021. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy kell itt kommunikálni, tiltani kell mindenhonnan. Ha neked 28 évesen egy 15 éves kéne, akkor veled is baj van!
2021. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Csak hogy legyen egy másik példa is, nekem egy ismerősöm összejött 25 évesen egy 15 éves lánnyal, ennek már négy éve és még mindig jól megvannak.
2021. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

#8 Remek példa, ilyen zsákfaluban szokás ez ahova a távolsági busz hétköznap is 2x jár, a környéken meg nincs semmilyen más "lehetőség".

Egy 28 éves felnőtt férfi ne akarjon már összejönni egy 15 éves lánnyal mert GYEREK.

2021. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
15 évesen bármilyen következmény nélkül megdughatod. Ha tetszik, akkor hajrá!
2021. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!