Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két randi után meghülyült,vagy...

Két randi után meghülyült,vagy ennek most mi értelme volt?

Figyelt kérdés

Bejelölt facebookon egy nagy szexi/szép csaj elkezdtünk beszélgetni,mert rám írt oké...első randin elmentünk inni valami,majd haza kísértem és megcsókolt.


Második randi után elhoztam magamhoz és leszopott,utána elment haza semmi probléma.


Aztán egyszer csak felhív sírva hogy a volt barátja mindig megverte,elkezdte mondani a lelki problémáit...kb 1 órán keresztül játszottam vele a pszichológust,elmondott magáról mindent,én meg segítettem jobb kedve lett.


Letette a telefont és kb 1 óra múlva megint vissza hívott,és elmondott minden köcsög f..opó,senkinek,és soha többé nem akar látni :D de a semmiből jött ez az egész...még vissza szólni sem hagyott időt,egyből letette a telefont a mondandója után és tiltotta a számomat.


Ez most mi a f..z volt? de komolyan...28f


2021. júl. 20. 17:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nagyon szép* bocsi.:D
2021. júl. 20. 17:06
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Oof, hagyj neki időt, mint egy roszabb south park rész. xd
2021. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Sikerült összejönnöd egy elmebeteggel.
2021. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Beteg vagy, az a gond.
2021. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Szegény depis ,lelkibeteg.
2021. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

" elmondott minden köcsög f..opó,"


Én egy zárt facebook csoportban voltam egy ideig, pszichológia témában, aztán pár ilyen női/lány megnyilvánulás után inkább kiléptem...nem olyan ritka ez mostanában...

2021. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Nokent mondom, vannak ilyen ismeroseim. Leszop mindenkit keres nelkul, nem tulzok, utana zokog, hogy ot egy rongynak nezi mindenki.

En meg baratsagbol is kimenekultem az ilyenekkel. Szerintem menekulj. Es ne vedd tul komolyan, mikor ongyilkossaggal fog fenyegetni.

2021. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
#7-es, az ilyeneket miről lehet felismerni? :D
2021. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8, én nem vagyok 7-es, de szemilyésg alapján és viselkedés alapján. Külsőről nem lehet (kivéve durva fogyatékosságnál, de ez más kategória).
2021. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Speciel mind ducik voltak, de vonzok azert. Viszont mintha az onertekelesuk osztonosen a mindenkire magukat ravetessel kompenzaltak volna, de kenyszeresen. Es roviddel utana mar meg rosszabbul ereztek magukat, pedig azert bejottek pasiknak.
2021. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!