Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyszájú szókimondó emberekrő...

Nagyszájú szókimondó emberekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Semmi jó véleményem nincs róluk.
2021. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
a gyakorisok be vanak tőlük tojva.
2021. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Van a jogosan nagyszájú, illedelmesen szókimndó, velük nincsen bajom, de van a modortalan nagyszájú, aki mellé hülye is. Utóbbit nem kedvelem, de sajnos több van belőle.
2021. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
faszok, de sajna vannak ilyen ismerőseim.
2021. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem kedvelem az ilyeneket. Tapasztalatom szerint ők tudnak legjobban megsértődni, ha sokkal finomabban, akár csak egyetlen alkalommal is szóvá teszek nekik valamit.
2021. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
4-es vagyok a szókimondókkal nincs bajom, amíg kulturáltan teszik, beképzeltekkel nem változtatom véleményem, max azok annyira nem köcsögök, akik valamire is büszkék.
2021. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Bár lennék én is olyan, csak annyi. Jó nekik, jó géneket örököltek, nem selejteseket, mint én. Én már 3-4 ember előtt is fosok beszélni, de ez van.
2021. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2. Szerintem a gyakorin lévő szókimondók pont hogy meg sem mukkannak az életben, itt élik ki magukat.

Az a véleményem, hogy a nagyszájú, túlságosan szókimondó emberek nem intelligensek, mert azt gondolják magukról, hogy ők mindent jobban tudnak, nem képesek dolgokat a másik szemszögéből vizsgálni. Frusztráltak is, "legjobb védekezés a támadás" elvet alkalmazzák. Csak hogy ennek nem mindig van alapja, ők fújnak fel dolgokat.

Sajnos édesanyám is ilyen. Bagatell hülyeségekkel felhív panaszkodni, és mindig az a végszó, hogy "na ne aggódj, jól megmondtam a magamét". Engem meg már zavar, hogy mindenkivel összeveszik, mert engem is lejárat. Legutóbb már én mondtam meg neki a magamét, hogy nem kéne mindenkivel kekeckedni, aztán rám csapta a telefont.

Nem az a legnagyobb baj az ilyen embereknél, hogy szóvá tesznek dolgokat, hanem a hangnem.

Épp most volt egy esetem: Nem olyan rég az unokahúgom jött el hozzánk este, messze el tőlünk, és egy éjszakát itt aludt. Kint beszélgettünk este a kertben, és hát ő eléggé nagy hangú. Hangosan beszél, visítva nevet. Rá egy hétre a férjem össze fut a szembe szomszéddal, és elkezdi szóvá tenni, hogy itt volt a barátnőm, és már a hócipője tele volt vele, hogy milyen hangos, és már azon gondolkodott, ha nem fejezzük be, szól ,hogy takarodjunk be!!!!!

Először is meg kell említenem, hogy nagyon csendes emberek vagyunk, igazán ritkán jön hozzánk vendég, amit szerintem egy évben egyszer ki lehet bírni akkor is ha hangos. Másik, hogy mi ez a szó, hogy "takarodjunk"?? Na szóval ő is jól megmondta. De rá két hétre már minek?

2021. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utálom azért mert ha én is megmondom a véleményem akkor ideges lesz. Szóval neki lehet de nekem már nem. Volt aki verekedni is akart ezért már. Mondjuk én nem vagyok megijedve ezektől. Úgyse csinál semmit csak ugat mint a kutya.
2021. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Ha ésszel, logikusan teszi, okés.
2021. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!