Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a homoszexualitás egészsége...

Ha a homoszexualitás egészséges, normális, akkor vajon miért olyan nagy a homofóbia?

Figyelt kérdés

Egy hetero számára valóban furcsa lehet ez az érdeklődési kör, ízlés. Sok esetben a viselkedésük is, pl. az ellenkező nem viselkedésének utánzása is érdekes.

Vagy ez csak az ismeretlentől való megalapozatlan félelem? A másságtól való félelem, intolerancia? Saját magukkal van problémájuk, magukat nem fogadják el valójában a homofóbok? Ez csak olyan, mint a balkezesség?



2021. júl. 21. 14:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%

Láttál már homoszexuális kutyát, vagy medvét? Ugye nem. Innentől kezdve a homoszexuálisokat maximum tiszteletben kell tartani, semmiféle heteroszexuális embereket megillető jogokat nem szabad adni nekik. Ennyi. Ez a természet törvénye.

És aki homofóbnak tart, annak elmondom, hogy az unokatestvérem fia nyíltan homoszexuális. Engem nem zavar, nem közösítem ki, nem mondok neki semmi megalázót, stb Élje boldogan a párjával az élétét.

De a fenti gondolataimat fenntartom.

2021. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%

#9


A zsidó-keresztény-iszlám kultúrkörön kívül gyakorlatilag mindenhol vagy elfogadott volt, vagy megtűrt.

2021. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
Mi az a homofóbia?
2021. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak tapasztalataim, nem tudom, homofób vagyok-e, ha valaki erőszakosan rám száll (pl. eljárás alá volna a nemzetemet), azt nem szeretem. Pár éve ismertem egy leszbikust, rövid hajú, férfiasan viselkedett, nagyon bunkó, gonosz, antiszociális volt, ha ő normális, akkor mindenki az. A tüntetésen is sok hasonlót látni, egyáltalán nem szimpatikusak, erőszakosak, hazudoznak az elnyomottságukról, vagy hogy betilt mindent a kormány, a Harry Pottert is. De nyilván ez a hangos kisebbség vagy rész.

Néha úgy érzem, mintha nagyon hiányozna nekik valami, mintha nem lennének elégedettek, ezért pótcselekszenek. Mint pl. ebben a videóban a két énekes. Vagy csak kivetítem rájuk, én mit éreznék. Az ellenkező nem nélkül nekem hiányérzetem lenne.

Amúgy a gyűlölet, elfogadás, eltűrés, stb. különböző fogalmak, nekem is csak az erőszakos propagandával van bajom.

https://www.youtube.com/watch?v=ArOQF4kadHA&t=8s

2021. júl. 21. 14:32
 15/31 anonim ***** válasza:
83%

9.

Tanulj egy kis történelmet, csak egy példa, róla neked is kellett hallanod, mert még mozifilm is készült belőle, Nagy Sándor, de még nagyon sok példát sorlhatnék.

12.

Az állatvilágban is megfigyelhető, volt fiú spánielem es volt, hogy kan kutyát szedtem le róla.

2021. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
12%
16# remélem azért nem követted a kutyus példáját 😂🤗😂
2021. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%

"Ha a homoszexualitás egészséges, normális, akkor vajon miért olyan nagy a homofóbia?"

Ha nőnek lenni egészséges, normális, akkor évszázadokig, évezredekig miért voltak kevesebb jogaik?

2021. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
13. Szerintem a 9. nem érti az olyan nagyvárosi újmódi lipsy szavakat hogy "kultúrakör".
2021. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
9-es tanultál te történelmet? Mondd neked valamit az, hogy ókori Görögország és Róma? 😆
2021. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 jácint78 ***** válasza:
0%

1142

miert olyan nagy a homofobia?...

nem nagy a homofobia

a szivarvany tul noies arnyalatok fele terelodott

pedig ott vannak a szep kek es zold arnyalatok a temeszet minden teruleten


nehany modern teremtmeny akar kitunni a cifra kontosevel es kozben elfelejti hogy tavolrol felfedezik a ragadozok...

am a nostenyek bolcsen beolvadnak a szurkesegbe hogy vedelmezzek draga utodaikat


voltam buzgo vallasos egyen azt gondoltam en csinalom jol es senki mas nem tudatosithatja... az en hatalmas dimenzio erzekelesemet

de neha talalok melto tarsakat akiktol tanulok es atveszek elveket

orulok kedves sors tarsaimnak hogy meg sem vagyok rut kis kacsa es szamkivetett


ebrednem kellett hogy a szellemek es az ideak a filozofusok gumicsontja es tagabb latokort fejlesztettem ki


par orvos kerdezoskodott mitol felek egyaltalan egy ilyen tokeletes esedo vilagban

rajottem nem voltam kielegult eveken at mert zug profetak atkoztak azokat akik nem tartjak be a 10 parancsolatot teljes szigorusagaban...

ne paraznalkodj ne legyel magfolyos ne okozz meg botrankozast kulsoddel..ne kozosulj azonos nemuvel es allatokkal...ne szeresd a testiseg semmilyen formajat... mondj le a vagyaidrol... alkalmazkodj mindenkihez akihez tudsz... jer hozzam a mert egyedul en sem birom a globusz sulyat...

higienikusan titokban aldozok hatalmas zeusnak


hogy jon ez ide...


megoldottam a nagy hormonalis problemakat melyeket a csalodasok es szorongasok okoztak


a pancelom alatt en is rajongok a szep fiuk kigyurt testeert de nekem csak osztonzo erot jelent

hogy az esetlen szemuveges kis peter parker vegre felfedezze mekkora zseni

es ezt hogyan hasznalhatja a gyengek vedelmezesere...de kozben hazat kenyelmet biztonsagot lelki beket kell kidolgozni es keresni kell tanitvanyokat is


voltam kis vekonyka koraszulott es alig tudtak eletben tartani...sokat dobaltak a hullamok mire a farao lanya ram talalt

nagyon tanulsagos volt az utazas kozben valo panik legyozese

igen is halas vagyok hogy nem athen katonai koze dobott le griffmadar


de folyton cipekednem erolkodnom edzodnom bizonyitanom kellett

meg bruszlit is balvanyoztam ….izgalmas volt felfedezni a tusszento izom rajzolatat

kezdetben nem tunt kulonlegesnek es nem voltam bele szerelmes

aztan elsodrodtam a gyermekkori hercegnok kozelebol


azota is nagy rajongoja vagyok a kisportolt de karcsu embereknek

mert ok jobban lekuzdhetik az emberiseg kenyelmi betegsegeit

a kiserlet tehat zajlik es varom a megbizatast


a biologiai keszsegemet kimunkaltam es hozza x kepessegeket is almodtam hogy a kigyurt barbarokat tavol tartsam magamtol

de minden ami kedves es szep az masokat is boldogithasson….

nezzetek korul a boltokban rengeteg cifra ruhat hoztak a kapitalistak

kerdezzetek meg homofob barataitokat melyikben erdemes utcan flangalni

melyik jo pizsamanak vagy cosplaynek….

aki mindvegeig kitart ertekei mellett meglatja az ezust koronat

2021. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!