Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, számít miben bújik...

Férfiak, számít miben bújik az ágyba a párotok? Mi az ami nőies,a meztelenül alváson kívül?

Figyelt kérdés
Sőt, házas férfiak válasza még jobban érdekelne. Persze csak akkor ha egyáltalán érdekel titeket miben van a feleségetek, párotok. Ha választani lehetne ,mi az a hálóing vagy pizsama ami szexi? Illetve szeretitek ha otthon is csinos a nő,vagy nem baj az otthoni kinyúlt ruha sem?

2021. júl. 21. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexy time lesz, akkor vagy valami lenge ruha, vagy semmi. Ha együtt alvásról van szó, akkor abszolút nem számít. Ahogy neki kényelmes.
2021. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen jó szabású és jó anyagú, kellemes viselet.
2021. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Haspóló és egy bugyi tökéletes
2021. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy bő férfipóló + bugyi párosításnál részemről kevés vonzóbb pizsi van, de persze ez csak az én véleményem, az én ízlésem :)
2021. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten meztelenül alszunk, és ha nincs hideg akkor a házban is meztelenül vagyunk. Amúgy teljesen mindegy mi van rajta, úgyis igyekszem minél hamarabb levenni:)
2021. júl. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdekel hogy miben bújik ágyba, úgyis alszunk, nem nézegetem közben. F
2021. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bugyi+ bralett (merevítő és kosár nélküli) kombóban mentem aludni, de exem mindig leszedett rólam mindent.

Most is így alszom, de nincs aki levetkőztessen 😭

2021. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak egy tangában,bugyiban,vagy meztelenül alszik,nem kövér és parfüm illata van.
2021. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!