Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a munkatársam...

Szerintetek a munkatársam meleg és szerelmes Orbán Viktorba?

Figyelt kérdés

A srác úgy néz ki mint Gulyás Márton, szerintem őt majmolja, csak testesebb, dagadtabb. De egyébként ugyanolyan puhatestű gyenge szerencsétlen. Munka közben, előtt és után is csak Orbánról tud beszélni, hogy az Orbán mekkora szemét diktátor, milyen gonosz, milyen tolvaj. Pl minden ebédnél megjegyzi, hogy fúú 800 forint a kaja? de drága, "Orbán persze biztos olcsóbban eszik jobb kaját" :D

Egy időben zavaró volt, mert untam már, de most már nagyon mulatságos. A csávó komolyan ezzel kel, ezzel fekszik :D MI baja az ilyeneknek, szerelmesek Viktorba?



2021. júl. 24. 06:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a pride-dal... csak a korlátolt világod dualista, tehát vagy MINDENBEN az ellenzékkel vagyok, vagy MINDENBEN a kormánnyal. Egyszerű emberek egyszerű gondolkodása :)
2021. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Viktor az új csendkirály játék alapja!
2021. júl. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Magányos és így próbál a középpontba kerülni. :)
2021. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!