Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni az elfojtott, elnyomott agresszíótól?

Figyelt kérdés
Ez az agresszió akkor jön elő ha gyereket látok. Egyszerűen gyűlölöm őket, legszívesebben bántanám is őket, mert attól megnyugodnék, hogy látom őket szenvedni, ahogy én szenvedten anno gyerekként anyám miatt. Cikizett, ütött, ordibált velem, elnyomott, semmibe nézett. Az évek alatt rengeteg feszkó gyűlt bennem össze, de úgy érzem ki fog nyírni belül engem és így nem akarok élni, illetve mást nem akarok bántani, mert abból is nekem származna bajom. Mit tegyek? 22L
2021. júl. 24. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy akit éppen látsz, lehet hogy ő is hasonlókat él át otthon mint te kiskorodban, csak kint az utcán ezt mindenki leplezi.
2021. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly, akkor mindenkepp beszelnek errol pszihologussal, nyilvan van az elnyomott traumadat valahogy segitseggel fel kell dolgozd.
2021. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz. Addig is box-zsák és üsd amíg bírod. Azt mondjuk nem értem hogy jött ki, hogy a gyerekeket gyűlölöd, nem azokat, akik bántják őket.
2021. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3# sajnos én sem értem...
2021. júl. 24. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Anyád iránt érzett gyűlöletedet vetíted rá a gyerekekre. Ezt kéne átcsatornázni, ebben szakember tud neked segíteni.
2021. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Anyádnak van valami mentális betegsége, amit láthatóan te is örököltél.


Anyád:

Ütött-vert, ordibált, kigúnyolt, elnyomott, semmibe nézett.

Te:

"Egyszerűen gyűlölöm őket, legszívesebben bántanám is őket, mert attól megnyugodnék, hogy látom őket szenvedni"


Ez nem tréfarépa, irány a pszichiáter, mert a gyerekeket gyilkoló sorozatgyilkosok is elkezdik valahol.

Addig is köztünk járnak.

2021. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesítenek a gyerekek, de égnek állt a hajam és kirázott a hideg amikor olvastalak. Nekem félelmetesek a mondataid és szerintem is ez valami családi terheltség.
2021. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj le egy boxterembe es verj szet egy homokzsakot :)
2021. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szakember nélkül nem fog menni, és gyanítom, hogy még vele is hosszú gyógyulási út áll előtted.

Amíg fogad, próbálj szabira menni, és szedj valami vény nélküli feszültségoldót (teában is jó, minden több a semminél).

Sportolj, mozogj, az is sokat old.

2021. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

"3# sajnos én sem értem..."


Saját magadat látod bennük,még ha felnőtt fejjel is.

És talán ahhoz is köze van,hogy mivel nő vagy,ösztönösen bensőségesebb a kapcsolatod az anyasággal,gyerek témával,de mivel azt tapasztaltad,hogy gyötrelem volt gyereknek lenni,kudarcnak éled meg a nőiséged ezen területét(ha gyűlölöd a gyerekeket,feltételezem nem is szívesen hordanál ki)ezért nem tudsz szeretettel nézni rájuk.

Egyébként én is jó ötletnek tartom amit a hármas írt.

2021. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!