Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megkérdezem az emberektől,...

Ha megkérdezem az emberektől, h hogyan telt a szabijuk vagy vmi és ők vígan elmesélik, akkor én arra h reagáljak?...

Figyelt kérdés

Mondjam, h wow de király. 🤩

Vagy mi? 😆 ilyenkor mit szokás vissza kérdezni vagy tudom, h hol töltötte, akkor nézzek utána az ottani nevezetességeknek és mondjak róluk pár dolgot, vagy mit? 😅



Épp socializálodni készülök, mert azt mondják mindig olyan depis fejem van. 😆


2021. júl. 28. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha...

de jó!

Hú ezt szívesen megnézném én is..

Biztos szép lehetett

De azért ki tudtad pihenni magad?

Legközelebb is oda fogsz menni nyaralni?

KB.

2021. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Nyalizol, vagy pedig “bunkó leszel.”

Inkább ne kérdezz semmit.

2021. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja, a középutat érdemes megtalálni a nyalizás és a bunkóság között, nyilván ha érdekel visszakérdezel, de ha nem akkor ne kérdezz vissza semmit


Én néha csak azt mondom, hogy "nem rossz.." lehet kicsit bunkó, de őszintébnek lenni az mindig az elsődleges prioritásom marad

2021. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán rendes akarsz lenni és szocializált, akkor ne a szavakra koncentrálj. Olyat kérdezz, amire érdekel a válasz. Nem is muszáj kérdezni, lehet ez egy sima egyéb mondat, pl: remélem, jól telt a szabi. Kipihentnek látszol, örülök, hogy összejött.


Aztán figyelj oda arra, amit reagál. Ne csak a füleddel hallgasd. Reagálj érdemben. Főleg, ha nem csupa jót mond. Ne erőltesd a mondatokat. Néha elég mosolyogni, bólogatni, szemeiddel tolmácsolni, hogy vele örülsz/vele érzel. Aztán ha megindult benned a változás, lesznek hozzá kellő szavaid is.


Amúgy nagyon jó, hogy erre törekszel, én drukkolok neked. A folytonos depis fej az tényleg annyira rohasztó hatású :D

2021. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Kár, hogy nem lehet kiemelni egy kérdést a “nap kérdése” címmel, most megtenném :D


Amúgy mennyi idös vagy? :D

2021. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sírd el magad a meghatottságtól.
2021. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vedd alapul azt, hogy A, érdekel-e valójában ez a dolog, vagy B, csak a konvencionális baromságokat akarod követni? Én az utóbbi miatt nem szoktam ilyen marhaságokat kérdezni.
2021. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érdekel az, hogyan élik meg mások a dolgokat. Az is érdekel, hogyan érzi magát a bőrében. De mikor megkapom a választ, nem tudok többet hozzá fűzni. Csak szimplán őszintén örülök neki, ha éppen jó kedve van. De olyan is van, mikor nem tudok kimutati a tetszetőségemet, de attól még érdekelt a storija.

Én úgy vagyok, h ez a másik embernek is jól esik, ha rákérdeznek és ha más értéket nem is tudok adni, akkor legalább érdeklődök utána. De ezzel meg az a bajom, h nem tudok válaszolni. 😩😅


Volt olyan, h megkérdeztem miujság vele, és épp tartott haza. De le pihent, mert azt mondta, nem akar elmenni bevásárló. 😅 na most erre mit mondjak? Konkrétan makoktam, h oh aha, hát ja tuti lefáradtál vagy vmi 😂 nem tudtam mit mondani. Egy értelmes szó nem hagyta el a számát azt hiszem.

2021. júl. 28. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak csináld amit eddig, van amikor nem lehet mit mondano, csak meghallgatni a másikat, de sokaknak ez is már sokat jelent a mai rohanó világban. Sajnos én is rohanok, pedig észre sem veszem, csak pl. alig tudok nagypapám storyait végighallgatni, én ezt is ennek tudom be, bár azért végig hallgatom, sokszor érdekeseket mond.
2021. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

angyalom, nem kell mindenre mondani valamit. Miközben ő fut el vásárolni, te is hátrálsz, közben egy mosolygó "ühüm, hajrá", bőven elég...

Nem feszülsz egy kicsit sokat hülyeségeken? :D

2021. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!