Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeeintetek ferfikent ha 40...

Szeeintetek ferfikent ha 40 evesen lenne gyerekem, el lennek kesve?

Figyelt kérdés
Most 27 vagyok, de mivel alapbol egy eleg zarkozott, introvertalt valaki vagyok, sajnos meg sosem volt baratnom. 18 evesen meg nem aggodtam, de azota eltelt 9 ev, es a helyzet ugyanaz. Meg mindig a szuleimmel lakom bar van sajat allasom. Viszont ha emberekkel talalkozom, mindig feszelyezve erzem magam. Ugyanakkor mindenkeppen szeretnek majd egy gyereket, de erzem, hogy ehhez meg sok ev tapasztalat kell, en pedig jelenleg nullan allok. Mit tudtok javasolni? Sorra hazasosnak a velem egykoru osztalytarsaim, volt evfolyamtarsaim, van olyan akinek mar 4-5 eves a gyereke.

2021. júl. 29. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Apósom 50 évesen csinált még gyerekeket. Kettőt is. Férfiként nem késő :)
2021. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Meg lett már beszélve ezen az oldalon téma párszor, de attól függ...

A gyereked viszonylag hamar el fog veszíteni, és te már nyugdíjas leszel amikor ő még ki sem repült jóformán a fészekből ami traumatikus egy fiatalnak, de spermád van hozzá, szóval ha akarsz, lehetsz önző, és teheted a saját igényeidet az övé elé. :)

2021. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen, lehet 40 évesen is gyereked, de valóban gyereknevelés szempontjából kedvezőbb, ha kicsit fiatalabban vállalsz gyereket.


Ha van rá elég kereseted, javaslom, hogy költözz el a szüleidtől. Személyiségfeljlődés szempontjából is jelentős lépés ez, másrészt pedig hogyan hangzik az egy 27 éves dolgozó férfi szájából, hogy még mindig mamahotel? Szóval szerintem első körben költözz el otthonról és kezd el ismerkedni. ;)

2021. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"A gyereked viszonylag hamar el fog veszíteni, és te már nyugdíjas leszel amikor ő még ki sem repült jóformán a fészekből ami traumatikus egy fiatalnak"


Édesapám is 39 éves volt, mikor én születtem. Egyszerűen így alakult neki. Sajnos a zárkózottságom miatt úgy érzem, hogy az összes nő, akivel találkoztam az első pillanattól kezdve friend zone-olt, aztán hogyan tervezzen az ember gyereket, ha még csak azt sem tudja, milyen egy párkapcsolat.

2021. júl. 29. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Apám 42 évesen csinált.

Általános iskolában elég sz*r volt látni hogy a kevés apa-fia programon (pl. foci) nem tudott részt venni mert addigra már fáradt volt.

Nehéz volt megértenem hogy a többi apa miért van ott ő meg miért nincs.

Semmilyen élettapasztalatot nem tudott átadni, bàrmire megtanítani. Dolgozott (amíg az egészsége bírta), hazaért és aludt mert fáradt volt. (50+os emberről beszélünk, akkor még nem voltak ennyire egészségtudatosak az emberek).

Én 29 vagyok, szintén nőtlen de 35 felett nem fogok gyereket csinálni.

Nem kívánom senkinek, van apád de igazából mégsincs

2021. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 egyet tudok vled érteni. De szerintem ez nem kor függő. Nekem a faterom elég önző bizonyos dolgokban. Régebben nyáron elment vitorlázni, hogy levezesse a streszt, addig mi a nagyszüleinkre vagy anyukánkra voltunk hagyva. Sosem beszélgettünk igazán férfias dolgokról, minden szexualitással kapcsolatos infót saját magam fedeztem fel az internetről. Bár sokat mesél faterom a fiatalkoráról, valahogy sosem tartom túlságosan relevánsnak számomra. Ami neki vicces, nekem kevésbé.


Egyébként 35 felett miért nem csinálnál gyereket?

2021. júl. 29. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Minden nő barát zónába fog tenni ha meghallja, hogy 27 évesen semmi önállóságod nincs. Legalább egy garzon bérlés vagy bármi hogy megtanulj megállni a lábadon, hogy legyen némi tapasztalatod.

Mit tervezzek én nőként, valakivel aki otthonról sem képes elkoltozni?

23 évesen gyárban dolgoztam és garzont bérletem, hogy megtudjam milyen végre önállónak lenni és talpraesett legyek. Pedig nem sem lett volna muszáj elkoltoznöm mert családi házban éltünk mindig is a szüleimmel....

2021. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Sosem beszélgettünk igazán férfias dolgokról, minden szexualitással kapcsolatos infót saját magam fedeztem fel az internetről"

Na hát itt kezdődik a probléma mert az enyém se beszélt velem soha ilyenekről, ugyanúgy az internetről meg a haveroktól "tanultam" a sok baromságot aztán teljesen vakon voltam én is csajozás terén ilyen "friendzone" hülyeségekkel.

Érdemes lenne elbeszélgetned egy pár évvel idősebb nővel a szexről meg a nőkről aztán majd rájössz magadtól is hogy ezekre idióta barmokra nem szabad hallgatni (nézz csak be a Szexualitás kategóriába, fogalmuk sincs semmiről, életükben nem beszéltek 2 mondatot nővel az anyjukon kívűl de osztják az észt).


Nem szeretnék idős szülő lenni, nem szeretném ha a fiatal 20-on éves gyerekemnek kellene rólam gondoskodni, ápolni és állandóan aggódnia mert leromlott az egészségi állapotom.

Azt szeretném hogy ott legyek neki ha szüksége van rám és közben nyugodtan élhesse az életét, fiatalságát. Ennyi.

2021. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Jah és az se lenne baj ha 27 évesen elköltöznél.

Mikor szeretnél élni?

2021. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért akarsz gyereket? Nem rosszból, csak nem értem, nekem az introvertáltságom a legnagyobb indok a gyerek ellen. (Már ha az igazi introvertáltságról beszélünk, nem a félénkségről.)
2021. júl. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!