Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mernél menni Bécsbe 50...

Ki mernél menni Bécsbe 50 euróval a zsebedben? 💶

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 12:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
mennyi időre...????
2021. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi célból, mennyi időre és kivel. Nekünk a gimi évente rendezett egynapos utazásokat Bécsbe, akkor igazából ennyi költőpénz teljesen elég volt egy napra.
2021. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon necces. Ez az az eset, amikor itt már felgyulladt mögötted minden híd, és egyetlen reményed a fejlődő Nyugat?

Beszélsz németül? 50 euróval mondjuk folyékony némettel is necces. Valahol aludnod kell, s mivel (legalábbis feltételezem) nem vagy osztrák állampolgár, ezért nem hiszem, hogy befogad egy bécsi Obdachlöseheim. Vagy hát nem tudom.

2021. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Egy napra mondjuk teljesen elég, lehet belőle enni egy jó ebédet, de ennyi. Lefeküdni, élni ott napokig annyiból nagyon necces.
2021. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem, mert felnőtt vagyok és tisztában vagyok a saját korlátaimmal.

Pl biztonságra törekvés, nem akarok senekitől szívességet kérni, sem a testemet árulni.

Vagy Dagobert bácsi ott vár az állomáson és fedezi minden költségedet? Gondolom nem erre gondoltál.

2021. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Igen 1 napra.

Csak két szót tudok németül: Hej Hitler!!!

Aludnom nem kell reggel vonat 2.5 óra este vissza ugyanannyi, számláról fizetve így nincs benne az 50 euróban. Ételt viszek. Az 50 euró csak azért kell hogy mégis legyen nálam valami pénz.

2021. aug. 3. 12:50
 7/27 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne.
2021. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz csinálni? Enni egy fagyit elég. Én azért vinnék többet, mert akármi lehet, és 50 euró az lényegében 17.000 forint. Nagyon kevés. De ha valaki kivisz és hazahoz ingyen, vagy ha a kijutás-hazajutás + teszt meg koronás minyavalyák ára, költsége nincs benn az 50 euróban, akkor 1 napra szerintem szerényen, egy olcsóbb helyen a legolcsóbb valamit megebédelve elég lehet.
2021. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A Hitler témát jobb, ha elengeded. Egy alap németkönyvet vinnék, pár szót addig próbálnék a helyedben bemagolni (alapszavakat), aztán jöjjön, aminek jönnie kell.
2021. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Előre váltott vonattal megyek.


Van oltási kártyám. Vagy az nem elég?


Szendvicset viszek elvileg nem kell ebédelnem sehol.

2021. aug. 3. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!