Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Versenyezünk ki kapott több...

Versenyezünk ki kapott több negatív jelzőt teljesen normális kulturált viták során a gyakorin a magukat elfogadó toleránsnak való csupaszív liberálisoktól?

Figyelt kérdés
Én például eddig voltam itt már náci, fasiszta, hímsoviniszta, homofób, xenofób, fideszes, fidesznyik (ez mondjuk nem tudom mi, de biztos), fideszbérenc, orbánbérenc, elmaradott, buta, ostoba, hülye, kretén, sikertelen, lúzer, pancser, idióta, tanulatlan, vidéki, mucsai, paraszt, proli, bunkó, kirekesztő, gyűlölködő, fogalmatlan, tanulatlan, iskolázatlan, gonosz, kegyetlen...

2021. aug. 3. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Én rendszeresen voltam bolsevik meg komcsi. Mindig ugyanaz írta, felismertem. Utóbbi időben már elpárolgott az oldalról.
2021. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
És most panaszkodsz vagy dicsekszel?
2021. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hát nem is tudom, mondjuk inkább dicsekszem.


Szóval kiegészítve: dicsekvő is voltam már.

2021. aug. 3. 18:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne versenyezzünk, de kaptam én is jelzőket rendesen. Ennyit nem, azt elismerem.

Viszont meg kellett tanulnom, hogy privátban hogy kell lerázni a barmokat és hogy ne vegyem magamra ha egy féreg priviben próbál sértegetni.

2021. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
És ezt a jelző-gyüjteményt kevélyen nézegeted?
2021. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5

Kevély!!! Bravó! Ez egy ritka és szép kifejezés, még ha negatív is.

2021. aug. 3. 20:08
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom bővül a lista és dagad a máj :) de csak óvatosan, nehogy hedonistának tartsanak.


Nah, mára ennyit. Lövöm a gyerekeknek a pizsit.

2021. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bizony, bizony. Szép volt ez a "kevély". nem számítottam rá hogy ezen az oldalon bárki ismer ilyen kifejezéseket. :)
2021. aug. 3. 20:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem h itt mindenki jobban tudja ki vagyok, hogyan működöm, mire gondolok, mit dolgozok, bár jobban tudnak mint saját magam. Időnként ezért is jövök ide önismeretet gyakorolni.

Csak néha elbizonytalanodom h nőnek hisznek, aztán megkapom h 40+ szaftos speed feliratú atlétás kopasz dagadt állat vagyok.

2021. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk az eddigi vitáim alapján el tudom képzelni, hogy a rád mondott jelzők kb. fele még helytálló is.

Szóval én erre nem lennék büszke a helyedben, inkább azon kellene dolgozni, hogy ne legyenek igazak.

2021. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!