Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy idegen odajön hozzád...

Ha egy idegen odajön hozzád beszélgetni, például buszmegállóban, amíg vártok, akkor beszélgetsz vele, vagy lerázod inkább?

Figyelt kérdés
Hangulattól függ, de az esetek többségében milyen a hangulatod? Milyen emberek szoktak beszélgetést kezdeményezni veletek? Velem az idősebbek szoktak.

2021. aug. 4. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kerülöm, semmi értelme ezeknek a "Én, egyedül én építettem fel a fél-, ha nem az egész országot" small talk-os csacsogásoknak.
2021. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lerázom. Eleve nem vagyok társasági típus, még az ismerőseimmel sincs mindig kedvem beszélgetni, azt pedig kifejezetten rühellem, ha odajön hozzám egy vadidegen.
2021. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10

Előtte is gyakori volt az idősebbeknél, legalábbis velem nem egyszer fordult elő. Így a cov szünetben meg tényleg gyakoribb. Fiatalabbak, középkorúak, idősek egyaránt leállnak cseverészni.

Annyiban különbözik az ismerőstől, hogy nem tudod a nevét, az 90%-ban elmarad. Meg a buszon se folytatódik túl gyakran.

Bár én bírom az ilyet, folyton belekeveredtem gyerekként is szóval engem nem zavar.

2021. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen ember,mennyire látszik intelligensnek,miről beszél.Alapvetően nem szeretem ezeket a szitukat,inkább csak tőmondatokban válaszolok,kevés kivétellel.
2021. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Beszélgetek vele, nem vagyok antiszociális .
2021. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19l vagyok, egyszer par eve egy velem egyidős csaj keveredett a buszmegalloba, kiontotte a kavejat, szet volt esve es valahogy beszelgetesbe elegyedtunk. Szimpi volt, az ilyenekkel szivesen beszélgetek ha olyan hangulatban vagyok. Nőkkel nyilvan szívesebben allok le, mint férfiakkal. Azokról sosem lehet megmondani külső alapjan hogy normalisak e vagy sem. Egy kívülről normalisnak tűnő pali is lehet nagyon beteg, inkabb hagyjanak ezek.
2021. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja meg azt kihagytam hogy azt nagyon utalom ha valami öregember hozzamszol, es elkezdi mondani a kínját. Problémákat, emlekeket, jajj de hasonlitok valakire stb. Ertem en, de szeretnek nyugodtan utazni.
2021. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!