Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érdemes tanulni?

Mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Helló!

Nagy dilemma előtt állok. Lassan 25 éves nő vagyok van egy érettségim és ennyi. 4 éve vagyok értékesítői szakmában elektronikai területen.

Viszont szeretném képezni magam, hogy majd a keresetem és a unkám is jobb legyen. Na de mit tanuljak....

Sajnos én kevésnek érzem magam a pénzügyhöz ezt tanulmányaim során megsinylettem már...Logisztikai képzésnek 3x fogtam neki és csak aszámolásokon buktam mind a 3x

Jogi dolgok sem voltak az erősségeim.

Nem tudom mi a fenét tanuljak nőként ami nekem jövedelmező lenne és jobb életet biztosíthatok majd a családnak ha lesz.....

Teljesen elvesztem.

Számokhoz és magoláshoz gyökkettő vagyok így nem tudom merre induljak el.

Volt valaki hasonló helyzetben ? Merre indultatok?

24/N



2021. aug. 6. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Menj el tesztelőnek (számtech) vagy webdesignernek.
2021. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Mint ha magamat olvasnám,igaz nekem nem ilyen a munkám,sajnos én bele se mertem kezdeni ezekbe a sulikba,ha nem megy a matek jobb kerülni a logisztikát de gondolom erre már rá jöttél.

Van egy pár lehetőség csak szét kell nézni az interneten,amerre élsz jelenleg ott is nézelődhetsz mire lenne kereslet? Valami olyat kell ki tanulni amiből hiány van.

Tudom írtad hogy nehezen megy a magolás, sajnos nekem is,de talán valamilyen idegen nyelvet nem tudnál és szeretnél megtanulni?

Ha van kedved egy idegen nyelv tanulásához akkor már is könnyebb,tudom több időre lesz szükséged de hidd el nekem sikerülni fog.

Fordítóként szerintem elég sok munkád lehetne,csak jól kell csinálni.

Gondolom inkább ilyen irodai munka érdekelne?

Informatikus,weblap szerkesztő és készítő.

Stb...

Mihez volna leginkább kedved?

Esetleg edző?

2021. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Webdesignernél attól félek h dunát lehet rekeszteni és semmilyen állást nem találok majd. Egyik munkatársam mellék állásban nyomja 300k-ért csinál weblapokat. De 2-3 havonta van megrendelése :(
2021. aug. 6. 22:05
 4/10 A kérdező kommentje:

Szívesen irodai munkáznék újra mert csináltm már viszont egyetemhez kevés vagyok.

Csak ha majd az ember gyerekeket is szeretne valami olyan melo kell ami maitt nem maradsz ki a család életéből és mész tönkre idegileg testileg.

Angol nyelvvel is izzadok gyeek korom óta de hátha lesz affinitásom neki állni. Mert ha az megvan akkor talán jöhet még egy nyelv.

2021. aug. 6. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Nyelveket
2021. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

#4 Teljesen megértelek,az a gond a mai világban hogy mindenki irodai munkát szeretne,csak sajnos sok helyen a fizetés is olyan lesz ez miatt, mondjuk már most is vannak ilyen helyek.

Esetleg próbálkozz egy másik nyelvvel, hát ha az jobban tetszene és menne.

Egyébként az irodai munkánál is tönkre tudsz menni egészségügsileg, szóval akkor is figyelned kell és karban tartani magadat.

Ilyen fodrász,ingatlanos munka nem érdekel?

2021. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

isten ments

vendéglátás fodrász ingatlanos munka meg a banki borzalmak kíméljenek meg


Értékesítést is azért bírom mert az emberekkel nincs bajom semlegesen vagyok nem zavarnem idegesít. Örülök ha segítek neki abban amihez ő nem ért.

Hát akkor keresek valami nyelvet mert az angol nekem alap társalgási szint mégis csak emberekke lfoglalkozok néha kell használnom.

Meg úgy a probléma megoldás ami még érdekel mindenre atlálnék megoldást ha hagynák hogy belenézek pár rendszerbe. Sokszor oldok meg így bajt haa főnök engedi megnézni a rendszert h mi a baj.

Úgy jó lenne tudni miben vagyok jó de ahhoz sok lé kellene :D

2021. aug. 6. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki magadat több területen, ha van rá lehetőséged először nézd meg mit kell csinálni? Tetszik e?

Aztán olyan sulit végezz el.

2021. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy ugrálni nem tudok már nem diákmunkázom :')
2021. aug. 6. 23:17
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Akkor olvass és nézz utána több féle munkának,ezekután ami tetszik azt írd le magadnak,majd szűkítsd le ezt a számot háromra,ezekután helyezd őket sorrendben,végül pedig tanulmányozd ezt a hármat és nézd meg közelebbről melyik tetszene, majd kezd el azt tanulni.

Interneten elég sok féle szakma rajta van,le is vannak írva miket kell csinálni? Nyilván az lenne a legjobb ha valóságban is meg tudnád nézni milyen az a terület? Aztán ha tetszik és el tudod képzelni magadat benne akkor irány a suli.

Elég sok féle szakma van,szerintem ott is szét nézhetnél,nem mindegyik annyira megerőltető,ha lenne egy jó szakmád akkor biztosan jól keresnél,kicsit meg szednéd magadat aztán lehetsz katás vállalkozó is ha egy olyan szakmát választasz,majd úgy dolgozhatnál ahogyan te szeretnél.

Például heti 4 nap munka, 3 nap pihenő, de ha jól csinálod akkor fordítva is lehet, így már tényleg lenne időd a családodra is.

Mostani munkahelyedről ha haza mész van erőd,energiád mást csinálni? Tudnál foglalkozni a családoddal?

2021. aug. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!