Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapesti 16 éves srác vagyok...

Budapesti 16 éves srác vagyok és rengetegszer volt konfliktusom a tömegközlekedési eszközön. Vajon a kinézetemmel lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Kétségbeesve kérem a segítségeteket, ugyanis már alig merek menni bármilyen tömegközlekedési eszközzel ugyanis folyamatos inzultálás,ordítás,beszólogatás ér.

Próbáltam türelmes lenni de már eljutottam arra a szintre hogy már a buszmegállót is messziről figyelem, leginkább valami bokor mögé bújok és ha látok rám veszélyes embereket akkor ott maradok a bokor biztonságában.

44 kiló vagyok és 165 centiméter, általában nagy ruhákat veszek fel hogy picit nagyobbnak látszódjak és féljenek tőlem de ez nem vált be.

Mit kéne csinálnom hogy végre leszálljanak rólam és ne kelljen nyúlként élnem Budapesten?


2021. aug. 7. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem nézel utána a tömegnövelő diétának és kezdesz el kondizni?
2021. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem azért van, mert idiótán nézel ki, és csont sovány vagy.

Valószínű az idősek belédkötnek. Ez szimpla feszültséglevezetés tőlük.

Ezért nem is éri meg túl félénk és tisztelettudónak lenni, mert úgysem lesznek feléd kedvesebbek.

Simán koptasd le a kötekedőket, mert attól, hogy idősek nincs joguk bántani.

Legyél laza, de azért nyugodtan szólj vissza.

2021. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ezzel az a baj, hogy aki kötekedni megy az úgy fogja fel ezt az egészet, hogy neki egy nála kisebb ember ne magyarázzon. Ezért a vissza szólással még egy verést is kiprovokálhat. Az egyetlen esély, ha olyan az ember kiállása ami azt sugallja, hogy nem éri meg belé kötni. De, ha mégis megtörténik akkor kerülni kell a konfliktust.

2021. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Azzal provokálja ki a verést, ha hagyja magát bántani.

Nem kell megütnie senkit, csak lazán koptassa le, küldje el a p.ba.

Az sem ártana, ha kigyúrná magát.

2021. aug. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az a legjobb ha meg sem hallod őket,vissza sem szólsz nekik,fülessel a füledbe közlekedj és olyan ruhákba járj amik rád valóak.

Kezd el kicsit hízni,edzeni,járj el heti párszor önvédelmi órákra,mai világban már jó ha tudsz önvédelmet alkalmazni.

2021. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Még annyi ha esetleg nagyobb biztonságan éreznéd magadat akkor szerezz be egy gázsprayt,nem tudom pontosan hány éves kortól lehet ez nálad,nézz utána.

Testartásod pedig magabiztos legyen,az az húzd ki magadat és menet közben ne a földet bámuld mint sokan mások.

2021. aug. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet hogy csak túlságosan pánikolsz 2-3 véletlen szituáció miatt ? Mert azért szerintem ritkán fordul elő ilyen.

Hát ha csak nem, téged ismerő emberek direkt veled szemétkednek.

2021. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Igazából senkinek, semmi joga belekötnie másokba, de sajnos ezt egyénre lebontva lehetetlen szabályozni, - mindig meg fogod találni az "ügyeletes férget". "El kellene tűnnöd", - veszned - a tömegben.

Meg találhatnak akkor is, ha tényleg semmi olyant nem teszel, amiért ez jogos volna, de azért leírok egy-két jelenséget, amivel van esélyed javítani a helyzeten.

Mozgáskultúra

Mivel igen sovány lehetsz - az általad leírt testsúly birtokában, - különösen ajánlott kerülni a sokak számára provokatív "feszítést"! Konkrétan arra gondolok itt, hogy nevetségessé teheted magadat azzal, hogy úgy közlekedsz közterületen, mint ha "dinnyéket tartanál a hónaljad alatt". -A felső testtől akkor szokott némiképp jól láthatóan elállni a felkar, ha az ember tekintélyes delta izmok birtokosa. Amikor ezt a látszatot próbálja meg kelteni egy olyan ember, akit lényegében a szél hord kedve szerint, akkor kevesen vannak olyanok, akik - minimum - nem mosolyogják meg. -Ha ehhez párosítasz egy "medvés", cammogó mozgást egy folyamatosan mindenki fenyegetően, lenézően végigmérő tekintetet, akkor garantált, hogy rövid időn belül számos pofon elszenvedő birtokosává válsz!


Öltözködés

Ismét csak az "eltűnést" tudom javasolni. Nagyon erősen ajánlott a kifejezetten provokatív módon rikító színű, stílustalan, tarka-barka, feliratokkal "üzengetős" ruházatot, - élen az ilyen polókkal!

Ez egyenesen felhívás egy keringőre, - amelyre sokan "rárepülnek", mert abban a tévhitben vannak, hogy ők ettől valakivé válnak! És hiába tudja ezt a többség, mindig fogsz találni ilyen népművészeti cserépedényeket elérhető közelségben!


Viselkedés

Az embereket végigmérő tekintetre mindenki ugrik! Ne legyen kitűzött célod, hogy "féljenek tőled"! Érdemes az ajtó közeléből beljebb tanyát verni, ha nem szállsz le belátható időn belül, - mert erre sokan harapnak (attól függetlenül, hogy miként néz ki egy ember)! Vannak olyan emberek is, akik a tömegközlekedési járműveken élik a "társasági életüket": nem kirívó már, ha valaki a telefonját cseszegeti, miközben utazik, de arra szinte mindenki fel szokott figyelni, ha valaki folyamatosan sikoltozva, ordibálva "telefonál"! -Erről eszembe jutott egy volt ismerősöm, aki a kisebbséghez tartozik és szembetűnően hangosan "tárgyalt" milliókról - több, mint 20 éve, - aztán megcsörrent a telefon a kezében! :D Egyébként erre a kisebbségre jellemző az is, hogy a tömegközlekedési járművet úgy veszik birtokba, mint amikor majmokat engednek be egy teljesen felújított ketrecbe! -Otthonosan kényelembe helyezik magukat, kiabálnak, hangoskodnak, szotyolát zabálva köpködnek - pont úgy, mint a majmok, - és zenét bömböltetve élvezik, hogy senki nincs a járművön, aki úgy pofán verné a főmajmot, hogy behorpadjon! Javaslom, te se hangoskodj hasonló módon, - mondjuk a hangos telefonálással vagy zene bömböltetésével.


Finom hangolás

Nem kell fizetned azért sem, ha a meleg vagy bűz miatt ablakot szeretnél nyitni egy járművön és előzékenyen megkérdezed a menetszél által érintett embereket arról, hogy ütközik-e ez valamilyen szinten az érdekeikkel, sőt az sem tilos, hogy segítséget nyújts egy babakocsi fedélzetre emelésében egy nőnek, - amikor látod, hogy nincs vele senki a gyereken kívül - vagy átadd egy, a te megítélésed alapján rászoruló embernek a helyet. Sok, érdekesen kinéző ember okozott már ilyen magatartással kellemes csalódást számomra ezzel. -Nem én voltam a kedvezményezett, de igen csak meghökkentem, hogy a sok kikent, kifent fapofa között egy fura küllemű emberben volt a legtöbb emberség!


Bonus

És ha marad még szabd időd, energiád, anyagi forrásod erre, akkor ajánlott, hogy próbálj meg tenni magadért valamit, ami átlendít az alacsony testsúly problémáján, igényesebbé teszi a rólad megalkotható összképet!

2021. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
8#: korrekció: A leírt ruházat NEM ajánlott, kerülendő! -Bocsi!
2021. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Hízzál, kb 20 kilót felszedhetsz, az lenne az ideális.
2021. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!