Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a modern technológia / mostani világ?

Figyelt kérdés

Minden olyan bonyolult, semmire nem áll rá az agyam. Egyik rokonom megkért, hogy nézzem meg merre mennek a buszok. Azt tudom, hogy ilyen máv startokon kell kattintgatni, de nekem nem egyértelmű, hogy mit kell nézni, hova kell beírni.


Ha a szüleim megkérnek, nézzem meg valamelyik étteremnek a telefonszámát, egyszerűen nem találom. Gép kiír valamit, nem tudom mi baja van. Tényleg nem tudom mi hogyan működik. Informatikából mindig is kettes voltam, pedig tanultam rá meg szerettem volna tájékozódni, de fogalmam sincs mik ezek a kütyük. Amúgy is ijesztő, hogy látom a régi fotókat magam előtt, és fogalmam sincs, hogyan lehetséges ez, még ha van is rá “tudományos” magyarázat. Összezavarodom tőle. Hiába születtem bele ebbe, ősember vagyok a 2021-hez képest. Szívesebben laknék valami tanyán, gondoznám az állatokat, főznék, tehenet fejnék. Oké, főzök, de sokszor rosszul vagyok a bolti feldolgozott ételektől és mindig a nagyszüleimet nyüstölöm, hogy adjanak valami ehető alapanyagot. Teljesen más a bolti csirke. Száraz, íztelen. A házi szaftos, puha, finom. Krumpliknál, zöldségeknél ugyanez. Megfulladok a parfümöktől. Utcán is mentem, valami 20-on éves fiatal elment mellettem, begörcsölt a fejem az oxigénhiánytól, majdnem rosszul lettem. A trágya szag is kellemesebb, mert legalább természetes.


Ha az akkori időkben nem lett volna ennyi háború meg hatalmas lincselés minden szarért, mondanám, hogy az akkori kor jobb volt. Valahogy az akkori és a mostani korszak keveréke tenne jót nekem. Az internettel semmi problémám! Nagyon hasznos, hogy a könnyen elérhető dolgokat ki tudom keresni, akár egy ismeretlen szót, és hogy tudok könyveket azon keresztül elolvasni, nem lehetetlen a beszerzése, ahogyan a recepteket is könnyen megtalálom, de tudom, hogy sokan teljesen haszontalan dolgokra fordítják az internet adta lehetőségeket, és így teljesen magamra vagyok maradva ezekkel a gondolatokkal. 19L


2021. aug. 8. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom fejlődni kell de sokszor elég zavaró pl a dizen éves gyerekek csak a telefont nyomják meg a gépet de ez van.

A szüleim is mindig eszt mondták mikor kicsi voltam hogy régen így régen úgy.

2021. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

#régenmindenjobbvolt #mamármindenszar


Aztán láttam, hogy 19 éves vagy, ne haragudj hogy ezt mondom, szerintem csak simán segghülye vagy a számítógépekhez. Egy mai 19 évesnél alap, hogy rá tud keresni valamire online.

2021. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem meg tök jó hogy ilyen lány még létezik.


Üdv innen vidékről. :D

2021. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ebbe nőttem bele már, valamikor 10-11 éves koromtól lógok neten folyamatosan. Semmilyen problémám nincsen a felhasználói felületekkel.


Sőt, hát folyamatosan azt tapasztalom, hogy internet nélkül mennyivel butább, tudatlanabb és befolyásolhatóbb lennék. Hálás vagyok azért, hogy most élhetek.


29F

2021. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
3.! Mi a jó abban, hogy a kérdező funkcionális analfabéta? Hogy teljesen életképtelen? A szülei hogy nevelhették így? Az iskolában sem ragadt rá semmi? A többi meg egy álomvilág, amiből jó, ha felébred.
2021. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5# "Szívesebben laknék valami tanyán, gondoznám az állatokat, főznék, tehenet fejnék"


Erre a részre gondoltam, feltéve ha komolyan gondolta.

2021. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, vannak még olyan lányok, akiket lehet döngetni a szénakazalban.
2021. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Aztán könnyen lehet, hogy két hét után sírna a városi környezet után...
2021. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Benned már megfogalmazódott a következő Házasodna a gazda, jelentkezés...
2021. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Biztos nem csak téged idegesít, kérdező,de meg kell tanulnod együtt élni vele. Van olyan, hogy valakinek egyszerűen nincs érzéke ehhez vagy ahhoz,neked ezek szeeint az IT-hoz nincs. De azért felhasználói szinten muszáj megismerkedned pár dologgal, különben egyszerűen nem fogsz boldogulni az életben.
2021. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!