Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van Isten...

Csak szerintem van Isten komplexusa néhány Facebook csoport adminnak?

Figyelt kérdés

Már több helyen is olvastam, hogy néhány csoportból raktak ki embereket csak azért, mert nem értettek egyet az egyik adminnal.


Engem pl azért tiltottak ki a Pesten Hallottam csoportból mert belájkoltam egy olyan kommentet, ami nem értett egyet az admin véleményével.


Néha már tényleg azt veszem észre, hogy néhány ember, csak azért mert egy csoportban admin, már azt hiszi, hogy csak neki van igaza, aki meg nem ért vele egyet, azt tiltják.


Vagy csak én vagyok a hülye?


2021. aug. 8. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Engem az Asszonysutyorgókból azért, mert bevicceseztem egy admin kommentjét :"D Meg valami kutyás csoportból, mert hozzászóltam egy poszthoz hogy az ország tele van gazdátlan kutyákkal, hozzá nem értő embereknek ezért nem kéne szaporítani


Szóval ismerős a szitu

2021. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Velem bőrápolós csoportban volt ilyen. Igaz, ott én léptem ki.

A kérdező keresett tusfürdőt ami vegan. Én javasoltam neki egy jót(drogériás viszonylatban ettől nem volt soha száraz a bőröm pl és nem is viszkettem tőle). Törölték a kommentek. Gondolom mert nem a gyógyszertári márkákat javasoltam(amik egyébként nem is vegan/állatkiserletmentesek). Úgy tűnt, hogy ez már közelít a szektához, amire meg én nem vagyok kíváncsi.

2021. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ottaniakra jellemző.
2021. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thunderfairy ***** válasza:
70%
Általában a csoportok egyik szabályzata az hogy nem feleselhetűnk adminoknak. Igen, ezt bele teszik a szabályzatba mindenhól.
2021. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind ékes példái annak, hogy akinek egy csepp "hatalom" van a kezében, az ki is használja azt.
2021. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez így van a legtöbb csoportban. az adminnak mindent ehet, tök irreleváns postokat is feltenni napi ötször, akkor is, ha mondjuk a csoport szabélyzatban az van, hogy heti egy post per fő.
2021. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Aki nagy számtechguru, azok évtizedek óta a világmindenség emberének hiszik magukat.
2021. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus példája annak, amikor valaki kezébe egy légypiszok méretű hatalom jut és ezt már egyből ki is használja.

Ehhez még csak posztolni vagy lájkolni sem kell semmit. Zárt csoportokban az adminok képesek szimplán nem beengedni, ha nem tetszik nekik a fejed. Így aztán sok értelme van csoportot létrehozni.

2021. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!